Як намалювати трубу.

Намалювати трубу можна різними способами, але краще чітко дотримуватися порад. Правильно підберіть вихідні матеріали, підготуйте місце для роботи. Тільки після відповідної підготовки можна приступати до малювання.
Вам знадобиться
  • лінійка, олівець, ластик, фломастери
Інструкція
1
Щоб намалювати трубу , підготуйте необхідні матеріали і робоче місце. Підготуйте стіл або іншу гладку поверхню, щоб на ній було зручно малювати. Також підготуйте олівці, фломастери або фарби, лінійку і лист хорошого паперу.
2
На робочій поверхні розкладіть аркуш паперу і добре закріпіть його. Закріпіть лист скріпками або просто покладіть по краях листа старі книжки.
3
За допомогою простого олівця зробіть начерки вашого малюнка, подивіться, що виходить. Якщо вільний малюнок вийшов вдало, переходите на наступний етап. Якщо малюнок у вільному стилі не виходить, спробуйте намалювати трубу за допомогою лінійки.
4
Візьміть лінійку і відміряйте сантиметрів п'ять від низу аркуша - зробіть невелику позначку, потім відміряйте по п'ять сантиметрів з кожного боку аркуша - і поставте невеликі точки. Тепер з'єднайте отримані точки послідовно, одну за одною.
5
В отриманому прямокутнику відміряйте від низу два сантиметри - і поставите точку. Потім від отриманої точки відступите два сантиметри вліво - і поставте невелику позначку. Тепер з'єднайте ці дві точки горизонтальною лінією.
6
Від отриманого основи труби відкладіть вгору сантиметрів п'ять - і поставте позначку у вигляді точки. Потім проведіть горизонтальну лінію, паралельну основи труби. Позначте на верхній лінії точку навпроти правого нижнього краю труби, а потім зробіть таку ж позначку навпроти лівого нижнього краю труби.
7
Тепер з'єднайте праву точку низу труби з її верхом за допомогою вертикальної лінії. Потім з'єднайте ліву точку з верхом - і приберіть зайві виступи. Розфарбуйте трубу на фломастерів або фарб. Для переконливості підмалюйте легку цівку диму, яка в'ється з труби. Розфарбуйте дим сірою фарбою або просто розведіть чорну фарбу водою.