Як влаштуватися бортпровідником. зірки ростом 190.

Кілька десятиліть тому влаштуватися на роботу бортпровідником було вкрай складно. Зараз ситуація інша: найбільші авіакомпанії беруть на роботу навіть без досвіду і самі влаштовують підготовчі курси.
Вам знадобиться
  • - струнка фігура
  • - знання іноземної мови
  • - відсутність дефектів на обличчі і руках
  • - гарне здоров'я
  • - стресостійкість
Інструкція
1
Влаштуватися на роботу бортпровідником сьогодні можна і без спеціальної підготовки. Однак, вимоги більшості авіакомпаній майже завжди однакові. Тому, перш ніж намагатися влаштуватися туди на роботу, необхідно виділити деякий час, щоб відповідати ім.Большінство вимог стосуються зовнішності. Зростання стюардес повинен бути в межах 165-180 см, стюардів - 175-190. Вік - від 18 до 30 років. Зрозуміло, свій зріст і вік ви змінити не зможете. Але от інші параметри - вполне.Размер одягу дівчат не повинен перевищувати 46, юнаків - 54. Тому, якщо ви маєте явний зайву вагу, для початку вам варто похудеть.Удаліте з видимих ділянок шкіри всілякі татуювання, пірсинг, а також великі родимі плями і інші дефекти, які можливо усунути. Зверніться до стоматолога і виправте серйозні проблеми з зубами, якщо такі існують. Адже бортпровідник - особа авіакомпанії, тому доглянута і миловидна зовнішність дуже важлива.
2
Займіться освітою. Вища освіта не обов'язково, але все ж переважно. Крім того, у всіх авіакомпаніях потрібне знання іноземної мови. При цьому є такі, де не обходимо не англійська, а якийсь інший мову, в залежності від специфіки польотів. Запишіться на експрес-курс іноземної мови, щоб освоїти його на середньому рівні в найкоротші срокі.Освойте основні правила етикету, оскільки вам доведеться займатися обслуговуванням пассажіров.Уделіте увагу своєму здоров'ю, зміцните імунітет і вилікуєте всі хронічні захворювання. Займіться спортом, наприклад, бігом або фітнесом. Перед влаштуванням на роботу ви обов'язково будете проходити медичний огляд. Та й хороша форма вам не завадить в будь-якому випадку.
3
Підготуйте резюме. Відобразіть в ньому всі свої дані і навички, а також викладіть в декількох рядках, чому ви бажаєте працювати бортпровідником .Разошліте резюме з фото безпосередньо в ті авіакомпанії, куди вам хотілося б потрапити. Попередньо дізнайтеся про підготовчі курси в даних компаніях, про потенційний кар'єрному зростанні та основні напрямки польоту.
Зверніть увагу
Якщо у вас є проблеми зі здоров'ям, добре подумайте, чи варто вам вибирати роботу бортпровідника. Перевантаження, зміна часових поясів, стреси, проникаюче радіаційне випромінювання - все це не найкращим чином позначиться на вашому здоров'ї.
Корисна порада
Дізнайтеся про додаткові привілеї роботи. Різні авіакомпанії пропонують всілякі пакети для своїх співробітників: корпоративне кредитування, медична страховка, пільгові перельоти для членів сім'ї.
Два десятиліття тому стати стюардесою, а точніше бортпровідником, було престижніше, ніж моделлю або актрисою. Подорожі, красива форма, цікаві пасажири, далекі країни і привезені звідти модні обновки - все це штовхало молодих дівчисьок оббивати пороги Аерофлоту. Потрапити в єдину існувала тоді авіакомпанію можна було тільки по знайомству. Сьогодні шлях в авіацію став набагато ближче. Стандартний зріст, вік до тридцяти років, знання розмовної англійської, хороше здоров'я і вперед - підкорювати повітряний простір нашої батьківщини.
Інструкція
1
Закінчити курси стюардес можна абсолютно безкоштовно, якщо на навчання в тренінг-центр вас направити конкретна авіакомпанія. Але для цього необхідно саме в ній пройти співбесіду і при вдалому результаті, укласти контракт на кілька років. Розриваючи контракт достроково, доведеться викласти кругленьку суму. Середня вартість навчання - вісімдесят тисяч.
2
Ретельно вибирайте авіакомпанію, в якій бажаєте працювати. Які фактори будуть визначальними для вас? Висока зарплата? Близьке розташування конкретного аеропорту? Хороший соціальний пакет? Тривалі відрядження або навпаки, розворотні рейси? Іноді більш високою зарплатою авіакомпанія компенсує умови, в яких доведеться працювати. І навпаки, більш низька оплата компенсується надійним парком літаків, безкоштовним перельотом для співробітника і родичів.
3
На співбесіді ведіть себе природно. Більше посміхайтеся. Бортпровідник повинен бути товариським, доброзичливим. Питання поставлять Стандартні- навіщо йдете в авіацію, чи готові до нічних змінах, відряджень, ненормованого робочого дня? Буде і кілька запитань англійською. Навіть якщо ви володієте шкільним рівнем підготовки, не впадайте у відчай. Якщо ви зумієте розташувати до себе роботодавця, вас, швидше за все, візьмуть.
4
Минулих співбесіду кандидатів відправляють на лікарську льотну експертну комісію. Тут відсівається приблизно третина з бажаючих піднятися в небо. Вас будуть обертати в спеціальному кріслі, перевірять слух, зір, здоров'я зубів і інших життєво важливих органів. Якщо ви не пройшли медкомісію, контракт з вами не підписується.
5
Сама учеба тривати три місяці. Там вас пояснять, як користуватися вогнегасниками та кисневими балонами, надавати першу допомогу, приймати пологи і евакуювати, в разі загрози, повний літак пасажирів за дев'яносто секунд. Великі центри обладнані басейном - бортпровідники вчаться виживати при посадці літака на воду. Також ви дізнаєтеся, як красиво сервірувати столики, подавати потрібний напій до кожної страви. У деяких центрах вчать основам макіяжу та зачісок для стюардес.
6
Після закінчення курсу вам належить налітати тридцять годин понад основний бригади в якості стажера. Зробити їх за кілька рейсів нескладно. Досить злітати в Новий Уренгой. Повернетеся в Москву-третину нальоту вже готова. Правда, інші години можна довго добивати Нижнім Новгородом або Казанню. Польотний час в ці міста- всього три години. Але в середньому, через місяць після закінчення навчання молоді бортпровідники летять у свій перший самостійний політ. Будьте особливо пильні. «Старики» люблять жартувати над молоддю. Так що не поспішайте лізти на крило, перевіряти двигуни або крутити гайковим ключем шасі. Авіація - особливий світ, і гумор там теж, як ви здогадалися, абсолютно особливий.
Зверніть увагу
Професія бортпровідника чревата наслідками для здоров'я. Низький тиск через ранні явок на рейс. варикоз - ось професійні хвороби стюардесс.Невозможно спланувати особисте життя. Наряд відомий тільки на пару днів. І дуже багато збійних ситуацій, що міняють всі плани. Ні свят, зате є часті нічні зміни і ненормований день. Графік роботи напружений. Любителям все в житті планувати він не подойдет.У бортпровідників довгий відпустку, але оформити його влітку невозможно.Летая перший рік, інші країни ви будете бачити тільки в ілюмінатор зверху. В тривалі відрядження (естафети) зазвичай літають "старички".