Як зв'язати модний шарф. модно пов'язані шарфи.

В'язані шарфи залишаються незмінно популярними у модниць протягом багатьох десятиліть. Їх купують, замовляють в'язальниця, але найчастіше їх в'яжуть самостійно. І, пов'язаний своїми руками, шарф може служити не тільки для захисту від холоду, але і чудовою прикрасою і приємним доповненням жіночого гардеробу в холодний час. Більше того, шарф ручної роботи може стати унікальним, не схожим ні на які інші, оригінальним і красивим подарунком. У пропонованій статті розбирається один із способів в'язання модного шарфа.
Вам знадобиться
  • 200г меланжевой велюрової пряжі з додаванням віскози бордово-рожевого кольору, гачок в'язальний №6.
Інструкція
1
перший ряд. Наберіть ланцюжок з 26-ти повітряних петель. Зв'яжіть 1 стовпчик без накиду в другу від гачка петлю. Далі, в другій від гачка петлю зв'яжіть черепашку з 11-ти стовпчиків з трьома накідамі.Столбік з трьома накидами в'яжіть так: зробіть 3 накиду на гачок, введіть гачок в сьомому петлю підстави, і, накинувши на нього робочу нитку, протягнете її через петлю ланцюжка. Знову накиньте робочу нитку на гачок і протягніть її через одну петлю і перший накид, що знаходяться на гачку. Потім знову накиньте робочу нитку і протягніть її через другу петлю і другий накид. І останній раз накиньте робочу нитку і протягніть її через дві петлі, що залишилися на крючке.Аналогічним чином зв'яжіть ще 10 стовпчиків з 3-ма накидами в сьомому петлю підстави. Вийде черепашка з 11-ти стовпчиків з трьома накидами на сьому петлі початковій повітряної цепочкі.В тринадцятий петлю початковій повітряної ланцюжка зв'яжіть 1 стовпчик без накиду. Далі, в другій петлю від гачка знову зв'яжіть черепашку з 11-ти стовпчиків з 3-ма накидами. І в другій петлю від центру черепашки знову зв'яжіть 1 стовпчик без накиду.
2
другий ряд. Зв'яжіть 10 повітряних петель. У самий верх черепашки - в другу стовпчик з трьома накидами зв'яжіть 1 стовпчик без накиду. Потім 5 повітряних петель і 1 стовпчик з 3-ма накидами в стовпчик без накиду попереднього ряду. Знову зв'яжіть 5 повітряних петель, 1 стовпчик без накиду в вершину черепашки - в другій стовпчик з 3-ма накидами. 5 повітряних петель, 1 стовпчик з 3-ма накидами в стовпчик без накиду попереднього ряду.
3
3-ий ряд. Зв'яжіть 1 повітряну петлю підйому і 1 стовпчик без накиду в стовпчик з трьома накидами попереднього ряду. Далі в стовпчик без накиду попереднього ряду зв'яжіть черепашку з 11-ти стовпчиків з трьома накидами. Потім, зв'яжіть стовпчик без накиду в стовпчик з трьома накидами попереднього ряду. Далі - знову зв'яжіть черепашку з 11-ти стовпчиків в стовпчик без накиду попереднього ряду. Закінчите ряд стовпчиком без накиду в другу від початку останньої черепашки повітряну петлю.
4
четверте, 5-й і наступні ряди - в'яжіть аналогічно 2-му і 3-му ряду. Повторюйте візерунок, як у другому і третьому ряду доти, поки довжина шарфа не досягне 180 см.
5
Готовий виріб злегка зволожите і дайте йому висохнути.
Корисна порада
Короткі боку шарфа можна прикрасити помпонами або китицями, виконаними з тієї ж пряжі.