Як зібрати привід.

В ході відновного ремонту приводу ведучого переднього колеса, після розбирання вузла проводиться його дефектовка, і вже потім для заміни зношених деталей купуються в торгуючих організаціях нові запасні частини. Вимушений таймаут може зіграти злий жарт з автомобілістом, в результаті якого він може забути послідовність дій при складанні приводу .
Вам знадобиться
  • - молоток,
  • - надставка,
  • - пассатижи.
Інструкція
1
Перед початком зборки приводів передніх коліс необхідно враховувати, що вали НЕ взаємозамінні між собою, і призначений для установки на лівій стороні: короче, ніж правий.
2
Передні шарніри рівних кутових швидкостей не підлягають ніякому відновлювального ремонту і, якщо в якомусь з чотирьох виявлений люфт, то він в безспірному порядку замінюється новим.
3
Незважаючи на те, що належить виконати роботу, під час якої доведеться неабияк забруднитися, попадання піску або бруду в ШРУСи - неприпустимо. Тому на період ремонту запасіться дрантям для рук.
4
Збірка починається з закріплення вала приводу в слюсарних лещатах, на який спочатку встановлюється зовнішній шарнір рівних кутових швидкостей, в нього закладається, приблизно, сорок кубічних сантиметрів мастила «ШРУС -4» і надівається гумовий пильовик. Якщо монтування вузла утруднене, то за його обоймі наносяться обережні удари молотком через надставку.
5
Закінчивши з монтажем зовнішнього, надіньте на вал гумовий пильовик внутрішнього ШРУСа, просунувши його, ближче до вже змонтованому вузлу.
6
Встановіть на приводний вал внутрішній шарнір рівних кутових швидкостей, закладіть в нього вісімдесят кубічних сантиметрів зазначеної мастила, і потім надіньте на вузол зверху гумовий пильовик.
7
По черзі встановіть і затягніть за допомогою спеціального інструменту чотири хомута на двох встановлених гумових пильовиках, не забувши при цьому, видалити з-під них надлишки повітря.
8
Аналогічна процедура виконується і з другим приводним валом. Після чого вони встановлюються на машині.
Зверніть увагу
В автомобілях ВАЗ 2108, на приводних валах, з боку внутрішнього ШРУСа, встановлюється пластмасова заглушка.В автомобілях «дев'ятого сімейства» в ході установки пильовика внутрішнього шарніра необхідно витримати розмір його розміщення на валу, який дорівнює 210 мм.