Як перевірити датчик палива. датчик палива + вольтметр для авто.

Непрацюючий прилад-покажчик рівня палива в бензобаку привносить свою частку дискомфорту в управління автомобілем. Рухаючись вперед, не володіючи інформацією про залишок пального - заняття, яке приємним не назвеш. Якщо на шляху прямування розташована станція сервісного обслуговування, то там відвідується автоелектрик. В іншому випадку ремонт проводиться самостійно.
Вам знадобиться
  • - викрутка,
  • - вольтметр.
Інструкція
1
Мене завжди вражає той факт, що більшість автомобілістів, які не пасующіх перед самостійним ремонтом двигуна або агрегатів трансмісії, відчувають неймовірні труднощі в ході робіт з електрообладнанням. Насправді визначення та усунення причин виникнення зазначених несправностей не становить особливих складнощів.
2
Спробуємо спочатку розібратися в принципі роботи електрообладнання, призначеного для інформування водія про обсяг поточного залишку бензину в баку. Прилад-покажчик на панелі в салоні машини дозволяє сидить за кермом людині візуально контролювати наявність наявного пального під час руху або, повернувши ключ у замку запалювання, стоячи на місці.
3
Прилад безпосередньо сполучений з датчиком рівня палива , що є ні чим іншим, як звичайним потенциометром (змінним опором). Причому єдина точка, в яку спочатку подається напруга даної ланцюга - це клема приладу-покажчика.
4
Ток, проходячи через прилад, надходить на датчик рівня палива , і від опору, що виникає при його проходженні, залежить ступінь відхилення стрілки покажчика на щитку, розташованому в салоні машини під рульовим колесом.
5
Про несправність датчика рівня палива можна з упевненістю стверджувати, коли після повороту ключа в замку запалювання стрілка приладу відривається від нижнього краю і залишається в одному положенні без подальших переміщень по шкалі, незалежно від обсягу бензину в баку.
6
Для підтвердження або зняття виниклих підозр датчик рівня палива витягується з бензобака і рукою (при включеному запалюванні) переміщається поплавок пристрою. Зазначені дії допоможуть точно визначити технічний стан даного елемента електроустаткування.
Зверніть увагу
Датчик неремонтіруемих, тому після виходу з ладу він просто замінюється новою запчастиною.
При зменшенні кількості палива в баку поплавок датчика опускає і переміщує контакт змінного резистора, змінюючи рівень його опору. Напруга на вході покажчика рівня палива теж змінюється і викликає коливання стрілки приладу.
Вам знадобиться
  • Омметр (мультиметр, тестер).
  • Комплект інструменту для зняття датчика.
  • Ганчірка або серветки.
Інструкція
1
При знятті датчика простежте, щоб паливний бак не був повністю заповнений. Злийте паливо з бака або відкачайте його яким-небудь насосом. Чи не вдихайте пари бензину, щоб уникнути отруєння. Роботу виробляєте на свіжому повітрі або у вентильованому приміщенні.
2
Від'єднайте всі дроти від клем акумуляторної батареї. Підберіть до датчика рівня палива , розташованому на паливному баку. Положення паливних шлангів відзначте будь-яким способом (наприклад, ізоляційною стрічкою). Від'єднайте паливні шланги від датчика рівня палива , послабивши їх хомути. Від'єднання шлангів виробляєте поступово, протираючи пролите паливо ганчіркою. Від'єднайте від датчика електричний роз'єм.
3
Якщо датчик встановлений на паливному модулі, до нього підходять кілька проводів. Для полегшення складання, запишіть розташування і кольору від'єднувати дріт. Відгвинтивши кріплення датчика, підійміть його вгору і зніміть, нахиливши в сторону. Що витекло паливо стразу ж приберіть. Від'єднайте помічені паливні шланги.
4
Для перевірки датчика підключіть омметр до клем маси і змінного резистора датчика. Утримуючи датчик в положенні, коли поплавок знаходиться внизу (відсутність палива ), а контакти контрольної лампи резерву палива замкнуті, зніміть показання омметра. Порівняйте показання з зазначеними в специфікації.
5
Переверніть датчик так, щоб поплавець виявився в верхньому положенні (повний бак). Виміряйте опір між контактами і порівняйте з вимогами специфікацій. Плавно переведіть датчик з одного положення в інше. При цьому опір на омметра повинно змінюватися також плавно, без стрибків і провалів. Підключіть омметр до клем маси датчика та контрольної лампи резерву палива . В нормальному положенні (порожній бак) опір має бути майже нульовим. У перевернутому положенні (повний бак) опір має бути нескінченно велике.
6
При складанні на датчик встановіть нове кільце ущільнювача. Для цього в отвір спочатку вставте кільце ущільнювача, а потім сам датчик. Після складання перевірте роботу покажчика палива на панелі приладів.
Зверніть увагу
При роботі з паливною системою дотримуйте вимоги протипожежної безпеки.