Як видалити інформацію з реєстру.

Важливе попередження: зміна реєстру (навіть незначне або часткове) може призвести до повного падіння системи. Так що всі подальші дії справляєте на свій страх і ризик. Через реєстр можна видаляти будь-яку інформацію - від програм до ключів.
Інструкція
1
Для початку потрібно запустити реєстр. Це можна зробити так: 1.В деяких версіях Windows «Реєстр» запускається з меню, що випадає «Мого комп'ютера». Натисніть правою кнопкою миші по значку «Мій комп'ютер», далі натисніть на пункт «Редактор реєстру » 2.Етот спосіб працює на всіх версіях Windows. Натисніть на кнопку «Пуск», далі «Виконати ....» Або просто натисненням поєднання клавіш «Windows (кнопка з прапорцем) + R. У вікні введіть« Regedit.exe ». Відкриється вікно редактора реєстру .
2
Якщо вам потрібно видалити якийсь каталог (наприклад, програму, яка некоректно віддалилася в процесі деінсталяції), то спочатку знайдіть цей каталог в списках, що розкриваються. Зазвичай програми знаходяться в HKEY_CURRENT_USER або в HKEY_USERS. Коли знайдете потрібну програму, то натисніть на неї правою кнопкою миші, далі видалити. От і все. Все геніальне - просто.
3
Також видалення інформації з реєстру на увазі під собою його очищення від «мотлоху». Зробити це можна за допомогою спеціальних програм (утиліт), наприклад, за допомогою програми CCleaner. Програма безкоштовна. Скачайте і встановіть її на своєму комп'ютері. Щоб оптимізувати реєстр дотримуйтесь інструкції: натисніть на кнопку «Реєстр» у вікні програми, далі в нижній частині програми знайдіть кнопку «Пошук проблем». Запускається процес пошук несправностей і пошкоджень реєстру . Коли пошук закінчиться, натисніть на кнопку «Виправити». З'явиться вікно, що задає питання, чи зробити резервну копію змінюваних даних, натискайте «Ні», так як це не потрібно. Далі натисніть «Виправити зазначені», «ОК». Коли закінчиться процес очищення, натисніть кнопку «Закрити». Все, видалення «помилковою» інформації закінчено. Це ж ви зможете зробити і за допомогою інших програм.