Як занизити підвіску ВАЗа. Як правильно занизити ваз 2106.

Перш ніж приступити до тюнінгу підвіски свого автомобіля, необхідно мати на увазі, що вона розроблялася не якими-небудь пройдисвітами, а інженерами-конструкторами з вищою освітою, справжніми професіоналами своєї справи. І перед тим як машина зійде з конвеєра, її дослідний зразок кілька років обкатується на випробувальних полігонах.
Вам знадобиться
  • - комплект для тюнінга підвіски,
  • - комплект слюсарного інструменту.
Інструкція
1
Те, що від підвіски залежить ступінь керованості машиною під час руху, не є таємницею за сімома печатками. А після форсування двигуна обов'язково настає черга тюнінгу підвіски, пов'язано це з збільшеною потужністю мотора. Що зайвий раз підтверджує правильність розрахунків автовиробників.
2
На різних форумах в інтернеті можна відшукати масу порад з приводу того, як «правильно» зменшити кліренс автомобіля, покращивши тим самим його аеродинамічні характеристики. Більшість знавців схиляється до того, що досить відрізати від пружин на стійках по одному або по два витка і проблему можна вважати вирішеною. Знаходяться й такі, які підкріплюють свої міркування «вивіреними» розрахунками. Але, як показує практика, не все так просто. Самостійне укорочення пружин підвіски вирішує лише одне завдання: робить посадку автомобіля нижче, і породжує масу нових проблем, пов'язаних з його стійкістю під час подолання перешкод на дорозі. Вдобавок перерозподіл навантажень і скорочує ресурс ходової частини, а зросла енергія ударів за короткий проміжок часу виводить з ладу шарніри опор і наконечників рульових тяг, а також руйнує підшипники маточин коліс.
3
Якщо власник все ж вирішив самостійно змінити висоту кліренсу власного автомобіля, то краще скористатися для досягнення поставленої мети установкою на машину сертифікованих деталей, спеціально розроблених для тюнінгу підвіски. В такий набір входять укорочені без втрати жорсткості пружини і амортизатори, підібрані за необхідними параметрами, а також посилені стабілізатори поперечної стійкості.
Зверніть увагу
Установка деталей з комплекту виробляється в суворій відповідності до вказівок інструкції, яку необхідно найуважнішим чином вивчити до початку тюнінгу.
Корисна порада
Придивіться при покупці до тюнинговим комплектам КИТ або KV ..