Як поміняти діодний міст. діодний міст Як поміняти.

Від справності генератора змінного струму, встановлюваного в систему електрообладнання машини, залежить, як мінімум, комфортне керування автомобілем. Погодьтеся, коли на панелі приладів спалахує контрольна лампа розряду батареї, продовження подальшого руху пов'язане з певними незручностями.
Вам знадобиться
  • - набір головок,
  • - викрутка з плоским жалом,
  • - фігурна викрутка,
  • - новий діодний міст.
Інструкція
1
Причинами, за якими генератор може припинити підзаряд акумулятора в більшості випадків є несправність регулятора напруги або пробою діодного моста . Для проведення точної діагностики пристрій демонтується з моторного відсіку і поміщається на слюсарний верстак.
2
Далі за допомогою тестера або найпростішого омметра перевіряються параметри проходження струму в ланцюзі генератора, і в разі підтвердження виходу з ладу напівпровідників, діодний міст змінюється повністю. Заміна його окремих деталей - процедура складна і вимагає від виконавця володіння певними навичками.
3
Щоб дістатися до місця кріплення діодів з генератора демонтується блок щіток, і відкручуються болти, що стягують між собою передню і задню кришки, після чого одна частина пристрою: з шківом і ротором відділяється від статора.
4
Відклавши половинку генератора в сторону, торцевих ключем або воротком з гайковим головкою на 8 мм відкручуються гайки кріплення висновків обмоток статора до блоку випрямлячів, і після від'єднання негативного дроти від «маси» середня частина пристрою відділяється від задньої кришки, з якої витягуються болти з ізоляторами і діодний міст.
5
Встановивши новий випрямний блок на штатне місце, в кришку вставляються болти з ізоляторами, на які надягають висновки обмоток статора, після чого на них закручуються гайки.
6
Ротор разом з передньою кришкою вставляється через статор в задню частину, потім корпус генератора стягується болтами, і на останньому етапі встановлюються щітки.
Корисна порада
Якщо довелося розібрати генератор, то не зайвим буде замінити підшипник в передній кришці. Як показала практика, саме він часто виходить з ладу, приймаючи на себе основне навантаження під час роботи.