Як поміняти масло в вариаторе. Як поміняти ремінь варіатора.

Широко поширена думка про те, що заміна мастила в вариаторе є складною процедурою, виконання якої можна довірити виключно висококваліфікованим фахівцям фірмового автоцентру, м'яко кажучи, неправда. Злити старе і залити нове масло в автоматичну трансмісію не складніше, ніж проробити те ж саме з КПП наших «Жигулів».
Вам знадобиться
  • - ключ для пробки картера варіатора,
  • - масло для автоматичної трансмісії - 7л.
Інструкція
1
Варіатори, незважаючи на те, що ідея з їх створення прийшла в голову ще Леонардо да Вінчі в 1490 році, який схематично зобразив безступінчату трансмісію, а перший патент на винахід CVT виданий в 1886 р, почали освоювати автомобільний ринок порівняно недавно, і склали серйозну конкуренцію автоматичним коробок, повсюдно витісняє їх.
2
Користуючись тим, що даний вид трансмісії недостатньо добре вивчений вітчизняними автомобілістами, різні чутки про надзвичайної складності подібних пристроїв змогли швидко поширитися в певних колах. Очевидно, що вирішальним фактором дезінформації стала економічна складова дилерського бізнесу, представники якого навперебій намагаються переконати власників машин з варіатором в тому, що обслуговування і заміну змащуючої рідини в безступінчастому агрегаті можна здійснювати тільки за певних умов і силами виконавців, спеціально підготовлених для подібної роботи.
3
Дозволимо взяти на себе сміливість і не погодитися з подібними висловами. Тому що в вариаторе немає такого нагромадження шестерень, як в механічній КПП або «автоматі». У ньому є набір шківів, які управляються електронікою, створюючи безліч передавальних чисел, дозволяючи працювати мотору, з максимальним ККД.
4
Заміна змащуючої рідини проводиться після пробігу на машині кожних 45-50 тисяч кілометрів. Щоб злити старе мастило знизу, на піддоні картера варіатора, відкручується пробка і рідина видаляється в заздалегідь підготовлену ємність. Заправка варіатора здійснюється через отвір для вимірювального щупа. Ось і всі премудрості.