Як пробити каталізатор. виводить котячий запах.

Деталь системи виведення відпрацьованих газів, призначена для допалювання незгорілих залишків паливно-мастильних речовин, називається - каталізатор . Він призначений для скорочення викидів шкідливих речовин в атмосферу, покращуючи таким чином екологічну обстановку навколишнього середовища.
Вам знадобиться
  • - гайкові ключі на 13 і 17 мм,
  • - молоток,
  • - довге зубило.
Інструкція
1
У тих випадках, коли знизу машини при працюючому двигуні чутні деренчливі звуки, то даний факт свідчить про руйнування сітки всередині каталізатор а. Дана деталь системи відводу відпрацьованих газів від двигуна неремонтіруемих, і підлягає обов'язковій заміні після виходу її з ладу. Але, коли автомобіліст відвідує автомагазин з метою придбання нової запчастини і дізнається її вартість, то від покупки він, як правило, відмовляється.
2
Після чого починається пошук рішення по виходу із ситуації. Їздити з «брязкальцем» знизу машини - соромно. Віддавати місячну зарплату за мізерну запасну частину - шкода. І, беручи до уваги, що все саме геніальне людина придумав завдяки власній ліні, перше, що спадає на думку звичайного автомобіліста - це вибити всі нутрощі з каталітичного нейтралізатора відпрацьованих газів.
3
З цією метою автомобіль поміщається на оглядову яму в гаражі, і знизу машини за допомогою гайкових ключів розкручуються переднє і заднє кріплення каталізатор а в трубопроводі вихлопної системи. Потім він витягується звідти, і з нього зубилом і молотком безжально вибиваються всі нутрощі. Спустошена деталь «з легким серцем» монтується на своєму штатному місці.
4
Хочеться попередити автомобілістів, в чиїй власності є машини, випущені в третьому тисячолітті. Може так статися, що після видалення сітки з каталізатор а комусь не вдасться запустити двигун. Справа в тому, що після 2000 року виробники машин на вимогу екологів стали вбудовувати в вихлопну систему датчик вмісту шкідливих домішок у відпрацьованих газах, який стосовно нашого випадку неодмінно віддасть команду електронного блоку управління на зупинку мотора.