Як удобрити картоплю.

Картопля є тією сільськогосподарською культурою, яка вирощується практично на кожній дільниці. Якість і обсяг отриманого врожаю завжди залежить від правильного догляду за рослинами.
Інструкція
1
Окрім регулярної поливання і підгортання, картоплю рекомендується періодично удобрять.Удобренія необхідно вносити в грунт три рази: при посадці в кожну лунку, після появи перших сходів і під час цвітіння, оскільки споживання поживних речовин з грунту посилено відбувається саме в ці періоди росту рослини.
2
Найбільш ефективною системою живлення рослини є поєднання органічних і мінеральних добрив. Органічні добрива вносяться при посадці, а також можливе додаткове їх використання при перекопуванні грунту під зиму, а мінеральні добрива застосовуються після появи сходів і під час цвітіння.
3
Для удобрення грунту органічними речовинами, розкопати лунку, покладіть туди суміш з 100 - 200 грам лежаного гною, який злегка присипати землею, 10 грам золи і 20 грам пташиного посліду. Зверху покладіть насіннєву картоплю і закопайте лунку.
4
Після появи сходів внесіть суміш з розбавленого водою коров'ячого гною в співвідношенні один до десяти, додавши туди мінеральні азотисті і фосфорні добрива в пропорції десять до восьми. Використовувати таке добриво дуже просто, достатньо просто полити їм паростки.
5
В період цвітіння картопля удобрюють таким же способом, але можна без додавання гною.
Зверніть увагу
Існує два способи внесення добрива: місцевий та розкидному. Розкидному зручний, коли вам потрібно обробити ділянку великої площі, але при цьому зазвичай доводиться використовувати неорганічні добрива. Місцевий спосіб внесення добрива більш ефективний, оскільки ви можете проконтролювати кількість внесеного під кожен кущ картоплі речовини, а також він дозволяє використовувати різні типи добрив, у тому числі і органічні, які не так вредни.Еффектівность внесення в грунт додаткових поживних речовин може бути досягнута тільки за умови, що в ній достатньо вологи і кисню. Тому не забувайте регулярно поливати, прополювати і підгортати картоплю.