Як оформити закордонний паспорт на Україну. зробити закордонний паспорт України в Москві через посольство.

Ні для кого не секрет, що для того, щоб покинути територію своєї країни, потрібен закордонний паспорт . В цьому документі зазначається вся історія ваших пересувань через кордони держав. Найчастіше, громадяни України, стикаючись з необхідністю отримати закордонний паспорт, не знають порядок своїх дій. Як же скоротити час на збір документів, не ходити по кілька разів на одні й ті ж установи і спокійно, без нервів, отримати закордонний паспорт на України?
Вам знадобиться
  • - Паспорт громадянина України;
  • - ідентифікаційний код, виданий податковим органом за місцем проживання.
Інструкція
1
Якщо ви є власником житла, вам необхідно взяти довідку з ЖЕКу про те, що у вас немає заборгованостей по комунальним платежам. Якщо такі заборгованості є, їх необхідно погасити, так як без довідки з ЖЕКу у вас не приймуть пакет документів на оформлення закордонний паспорт а.
2
Якщо ви хочете отримати загранспаспорт протягом 10-ти днів вам необхідно заздалегідь запастися довідкою про несудимість. Пам'ятайте, що за законами України довідка про несудимість видається через 10 або 30 днів після офіційного письмового звернення.
3
Якщо ви плануєте поїздки з дітьми, зробіть копії свідоцтв про народження, 2 фотокартки розміром 3х4 для дітей старше 5 років.
4
Оформіть страховий медичний поліс. Взагалі медична страховка - це як повага до самого себе. Оформлення її на України - необов'язкова процедура, однак розсудлива доросла людина все ж віддасть перевагу її зробити, щоб мати якісь гарантії при настанні страхового випадку.
5
Вирушайте в ОВІР. Заповніть офіційну стандартну анкету, сфотографуйте. Пам'ятайте, що фотографії для закордонний паспорт а робляться саме в вашому ОВІРі, заздалегідь запасатися фотографіями потрібно тільки для вклейки в анкету.
6
Сплатити мита, розмір яких залежить від того, хочете ви отримати паспорт через 10 або через 30 днів після офіційного звернення. Почекайте необхідний час і заберіть ваш документ в ОВІРі.
Зверніть увагу
Існує безліч фірм, що пропонують допомогу в оформленні закордонних паспортів. Якщо вам колись вистоювати в чергах в ОВІРі, цю процедуру, звичайно ж, можна довірити таким фірмам. Однак слід пам'ятати, що до вибору організації варто підходити серйозно і з побоюванням. Дуже вже велика ймовірність шахрайства в таких сферах, як оформлення документів.
Корисна порада
Якщо ви досить зайнята людина, часто подорожуєте по різних країнах, здійснюєте ділові поїздки, радимо вам відразу оформляти 2 закордонні паспорти, це дозволено законами України. Це дозволить вам віддавати один з паспортів на процедуру оформлення в візи до якесь посольство, а другим користуватися за призначенням.