Як прибрати татуаж на бровах. видалення татуажу з вік небезпечно.

Нанесення татуювань сьогодні стало звичайною справою. Не дивно, що така процедура лягла в основу деяких косметичних процедур, таких як татуаж брів або губ. Але іноді люди залишаються незадоволеними результатом подібної операції або тату їм швидко набридає. Вихід із цієї ситуації є, оскільки сьогодні існує декілька методів видалення татуювань і татуаж а.
Інструкція
1
Для того, щоб розібратися, як необхідно зводити малюнок на вашому обличчі, необхідно зрозуміти принцип його нанесенія.Для нанесення перманентного макіяжу під шкіру людини тонкою голкою вносять фарбувальний склад на глибину від 0,8 до 1,5 міліметра. В якості фарби можуть використовуватися натуральні речовини, але найчастіше майстри все-таки використовують дешевші штучні пігменти. До барвнику для закріплення кольору також вводиться стабілізатор.
2
Один із способів видалення татуаж а - нанесення нового татуювання тілесного кольору. Однак цей метод не є ефективним, оскільки майстер може не точно підібрати відтінок або ваша шкіра може засмагнути, а навколо брів залишиться світла лінія.
3
Безліч інших методів видалення татуаж а досить шкідливо, оскільки ці операції проводяться біля очей, і залишають після себе шрам.К них відноситься дермабразия. Це хірургічний метод, при якому зрізається ділянку шкіри, а потім під ним видаляється фарба.
4
Близьким до нього є хімічне видалення татуювання, при якому фарба випалюється за допомогою солі і кислот.
5
Популярним методом є і коагуляція - видалення татуювання за допомогою електричного струму. Після всіх цих методів залишається шрам.
6
Існує також два методи видалення татуаж а лазером, один з яких також має небезпека появи шраму і заснований на вирізанні ділянки шкіри з малюнком лазерним променем.
7
Другий метод більш безпечний і в його основі лежить принцип спалаху світла, під впливом якої пігмент розпадається самостійно. Така процедура є досить дорогою і надається не в кожному салоне.Перед нанесенням татуаж а варто гарненько подумати про те, чи варто взагалі це робити. Звичайно така процедура позбавить вас від регулярного вищипування брів. Але чи варто це можливих неприємних наслідків нанесення і видалення вашої татуювання?