Як навчити дітей малювати тварин.

Щодня малюк, дізнається все більше і більше інформації. Маленькими кроками йде в цей величезний світ. Все що дитина бачить, чує, дізнається нового, він прагне розповісти своїм близьким, поділитися з ними. Найчастіше діти роблять це через малюнки.
Інструкція
1
Інтерес до малювання у малюків виникає досить рано. Перші малюнки у дітей будуть непоказні і непривабливі, це можуть бути просто каракулі. Кожна дитина бачить для себе навколишній світ по-різному. Не варто засмучуватися, якщо у дитини протягом довгого часу виходять змазані, незрозумілі малюнки, може ваш малюк в майбутньому стане відомим експресіоністом.
2
Починати потрібно з невигадливих звіряток: зайчиків, рибок, хрюшек, кішечок. Нехай спочатку це не буде точна копія кішки або рибки, головне, щоб сам малюк розумів, що він намалював, міг пояснити, де у його кішки хвостик, а де оченята.
3
Щоб навчити дитину малювати тварин, потрібно почати з самого простого. Необхідно безпосередньо взяти в малюванні участь. Одним з найпростіших тварин є їжачок. За допомогою гуаші довірте малюкові намалювати тулуб їжачка, воно повинно мати форму півкола. Після візьміть зубочистки і намалюйте їжакові голки. Мордочку для почала малювати не потрібно, нехай ваш їжачок буде згорнутий в грудочку. Якщо у дитини буде, щось не виходити, допоможіть йому, підтримайте, щоб малюк не засмутився і не розчарувався в малюванні.
4
Малювати пташок теж дуже просто. Великий пензликом малюється тулуб, пензликом поменше крила і хвіст. І більш складний момент це намалювати лапки, очка і дзьобик птаха, в цьому моменті ви повинні обов'язково допомогти дитині.
5
В даний час для дітей дошкільного віку існує безліч гуртків. Можна віддати дитину в такий гурток, там вашими дітьми займуться професіонали, допоможуть дитині розкрити талант до малювання.
Корисна порада
Ні в якому разі, не потрібно забороняти дітям малювати, тому що за допомогою малювання формується їхня особистість, розвивається фантазія.