Як вибрати ріелтора.

На ринку існує безліч агентств нерухомості, які надають ріелторів самої різної категорії і за різними цінами. Однак при виборі ріелтора не варто керуватися тільки лише його вартістю його послуг. Потрібно також оцінювати і репутацію компанії, що надає послуги з нерухомості.
Інструкція
1
Багато компаній позиціонують свої послуги як «недорогі». Однак на це «купуватися» не варто, куди більшу роль відіграє якість і безпеку угоди, забезпечення необхідних розрахунків, правильне оформлення всіх належних документов.Для початку слід перевірити, чи немає серед знайомих або родичів хорошого агента. Якщо є такий, то краще скористатися його послугами, адже довіра - головна умова для проведення будь-якої угоди. Так само можна скористатися рекомендаціями знайомих, якщо хтось із них вже мав справу з будь-яким ріелтором і може порекомендувати його послуги.
2
Хорошим джерелом достовірної інформації про компанії, що займаються нерухомістю, буде інтернет, а точніше форуми відповідної тематики. На них можна отримати об'єктивні відгуки про відповідні компаніях, які відомі на ринку нерухомості, і дізнатися у більш досвідчених людей різні нюанси.Вибрав найбільш чесні і відповідні компанії, слід відвідати їх сайти, поговорити з ними по телефону, а згодом прийти за адресами в їх офіси для більш детального ознайомлення з послугами.
3
Великі компанії частіше беруть на роботу нових співробітників, яким вони платять менший відсоток, і, отже, мотивація у них нижче. При роботі з таким ріелтором не варто розраховувати на надання максимально якісних послуг. Невеликі компанії, у яких немає коштів на здійснення великомасштабної рекламної кампанії, роблять більший акцент на якість надаваних послуг. До того ж, у невеликих колективах рідко приживаються недобросовісні, низькокваліфіковані співробітники.
Зверніть увагу
При виборі не варто ставити дорожнечу офісу компанії, або її відоме ім'я на перше місце. Найчастіше це просто загальновідомий прийом для залучення великої кількості клієнтів.