Як привітати з ювілеєм свекруха. Як привітати свекруха з 50 річчям-орігінльний сюрприз.

Ювілей - подія далеко не рядова, а ювілей свекрухи - ще й привід для того, щоб проявити щиру повагу до мами чоловіка, яка зробила найважливіше для своєї невістки: народила і виховала для неї прекрасного чоловіка. До цього торжества необхідно підготуватися заздалегідь, бо втілення хорошої ідеї для поздоровлення завжди вимагають запасу часу.
Інструкція
1
Придумайте яскраве і доброе привітання незалежно від того, в яких стосунках ви перебуваєте зі свекрухою . Адже цей ювілей - свято, а свята повинні радувати. Та й при «прохолодних» відносинах він - привід показати свекрухи, що ви безумовно поважаєте і цінуєте її.
2
Придумайте привітання у вигляді смішного сюрпризу-розіграшу, якщо ви в дуже теплих стосунках. Зверніть при цьому увагу на те, щоб у свекрухи дійсно було гарне почуття гумору, інакше безневинний розіграш загрожує перерости в багаторічну образу.
3
Запросіть артистів з агентства з проведення свят, які представлять у вигляді поздоровлення якоїсь відповідний до нагоди ювілею сюжет. Незважаючи на те що ідея запросити клоуна або коміка здається дитячої, це також стане прекрасним поздоровленням, яке нагадає свекрухи, що в душі ми все ще діти, а вік над нами не владний. Добрі й веселі конкурси піднімуть настрій ювілярці і гостям.
4
Скажіть привселюдно прості і щирі слова привітання. Намагайтеся проявити почуття такту, ані подарунком, ні словами не нагадуйте про те, скільки років вже виповнилося іменинниці.
5
Відмовтеся від «молодіжних» сюрпризів: катання на скейті, запрошень в нічний клуб, хоча тут потрібно враховувати питання про те, в якому віці знаходиться мама вашого чоловіка чи на якісь невластиві її ровесникам витівки вона здатна. Все залежить від способу життя свекрухи, адже в деяких випадках ідеальним подарунком і поздоровленням стане подарунковий сертифікат на стрибок з парашутом.
6
Підготуйте поздоровлення з запрошенням іменинниці і гостей в дорогий ресторан, піднісши чисто символічний подарунок. Основним подарунком стане те, що цей святковий банкет буде оплачений вами.
7
Піднесіть свекрухи на ювілей золотий гарнітур, про який вона й мріяти боялася і одного разу ненароком зронила в розмові слова про це. Ювелірні прикраси порадують будь-яку жінку, тому вона напевно з радістю прийме ваш подарунок.
8
Скористайтеся іншим варіантом традиційного подарунка: піднесіть свекрухи на ювілей дорогу кожгалантерею високої якості. Красива і зручна сумочка, гаманець та інші недешеві і приємні серцю жінки будь-якого віку дрібниці.
9
Подаруйте жінці, яка виростила для вас коханого і люблячого чоловіка, путівку для поїздки на відпочинок в санаторій або невеликий курорт, якщо вона любителька помандрувати. Нові яскраві враження порушать в іменинниці пристрасть до життя і змусять дивитися по-іншому на звичні речі.
10
Зробіть своїми руками альбом з підбором фотографій на честь ювілею свекрухи або велику стінгазету, як за часів її молодості. Додайте в стінгазеті або альбомі добрі фотографії, малюнки, поздоровлення рідних і близьких. Використовуйте побільше веселих картинок і зображень з підписами. Жодна свекруха не встоїть перед проявом такої уваги до неї з боку невістки.
Корисна порада
Утримайтеся від подарунка косметики. Ви можете не вгадати з типом шкіри і з відтінком косметичних засобів. Важливі будуть і знання про те, чи є у свекрухи алергічні реакції на ті чи інші складові конкретного косметичного засобу. Загалом, в цьому випадку є ймовірність піднести подарунок, який буде валятися на далекій полиці шафи і радості іменинниці не завдасть.