Як оформити титульний лист портфоліо. титульний лист портфоліо вихователя.

З складанням портфоліо стикаються і вчителі, і діти. Це своєрідна скарбничка результатів вашої діяльності. Складання портфоліо починають з титульного листа. Зустрітися з рекомендаціями, щоб зрозуміти, як це зробити.
Інструкція
1
При оформленні титульного аркуша портфоліо відзначте прізвище, ім'я, по батькові, дату народження. Далі потрібно описати наступне: - який навчальний заклад і коли закінчили; - яку отримали спеціальність; - скільки де працювали за фахом; - загальний стаж роботи; - стаж роботи за фахом; - нагороди та заохочення.
2
Якщо ви складаєте портфоліо вчителя для атестації, то знайте - титульний лист оформляється у відповідності з наступними вимогами. Напишіть назву вашого навчального закладу зверху. Наприклад: Муніципальне загальноосвітній заклад середня загальноосвітня школа 145 г.о. Самара. Далі по центру аркуша записуйте слово "портфоліо" .Укажіте, з якою метою складається портфоліо. Наприклад: для проведення експертної оцінки професійної компетентності та результативності діяльності. Після цього вкажіть, хто портфоліо составіл.Напішіте ваші прізвище, ім'я, по батькові та вашу посаду. Відзначте, яка категорія заявлена (перша або вища). Запишіть дату проведення експертизи.
3
Ознайомившись з портфоліо, люди зможуть зробити висновки про ваш професіоналізм, побачити досягнуті вами результати.
4
Якщо ви складаєте портфоліо дитини, то вимоги будуть іншими. У цьому випадку до оформлення титульного аркуша можна підійти творческі.Но почати потрібно з опису даних дитини. Напишіть прізвище, ім'я, по батькові, а також дату народження. Приклейте на титульний лист фотографію. Дитина може і намалювати щось на своє усмотреніе.Намажьте малюкові фарбою ручку - нехай докладе її до аркуша. Коли він підросте, можна буде зробити ще один відбиток. Це цікава гра для дитини. Вийде своєрідна шкала росту. Дитині портфоліо допомагає підвищити самооцінку.