Як дізнатися розмір вікна.

Якщо вам доводилося стикатися з установкою пластикових вікон, ви вже знаєте, щоб дізнатися реальну вартість кінцевого виробу, необхідно запросити фахівця. Він зніме розміри віконного отвору і через пару днів повідомить вам реальну вартість пластикового вікна. Цей етап можна прискорити, якщо самому попередньо зробити заміри, повідомити їх виробнику і отримати приблизну вартість пластикового вікна. Також інформація про розміри стандартних вікон вказана і на сайтах деяких компаній, що займаються установкою склопакетів.
Вам знадобиться
  • - вимірювальна рулетка;
  • - доступ до віконного отвору зсередини і зовні.
Інструкція
1
Підготуйте хоча б одну стулку вікна до повного її відкриття. Видаліть з вікна всі сторонні предмети, що перешкоджають заміром параметрів вашого майбутнього вікна. Далі виміряйте ширину вашого майбутнього вікна. Ширина вікна вимірюється по внутрішній стороні і є відстанню між укосами саме в тій площині, де буде встановлено ваше пластикове вікно.
2
Виміряйте висоти вашого майбутнього вікна. Висота вимірюється від верхнього укосу до підвіконня, також в тій площині, де буде розташовуватися вікно. Виміряйте довжину відливу. Відплив - це зовнішній елемент пластикового вікна, який служить для відводу опадів і перешкоджає попаданню вологи в приміщення. Довжина відливу вимірюється як відстань між бічними укосами з зовнішньої сторони вікна.
3
Виміряйте ширину відливу. Ширина відливу - це відстань від вікна до зовнішньої частини відливу. Зовнішню частину майбутнього відливу ви визначаєте самі виходячи з екстер'єру вашого будинку. Як правило, відлив роблять по ширині таким, щоб він відводив стікають з даху опади. Потім виміряйте довжину підвіконня. Довжина підвіконня - це відстань між бічними укосами по внутрішній стороні.
4
Виміряйте ширину підвіконня. Ширина вимірюється від внутрішнього краю майбутнього вікна до бажаного краю підвіконня. Як правило, ширина підвіконня визначається вами індивідуально, виходячи з ваших потреб.
Зверніть увагу
При вимірі зовнішніх параметрів вікна будьте дуже обережні, намагайтеся, щоб поряд з вами в цей момент перебував людина, яка готова вас в будь-який момент підстрахувати. Особливо важливо це для замірів у висотних будинках.
Корисна порада
Якщо ви вирішили поставити пластикове вікно в типовому багатоквартирному будинку, які будували з початку 60-х років, ви можете скористатися інформацією на спеціалізованих сайтах, які займаються виробництвом пластикових вікон. Багато поважають себе, розміщують у себе на сайтах зручний сервіс, який дозволяє по марці вашого будинку відразу ж визначити всі розміри вікон.