Як спотворити голос.

Голос - один з методів ідентифікації людини. Коли співрозмовник або слухач не бачить людини, він можемо змінити голос і стати невпізнанним. Це робиться різними методами, все залежить лише від того, що у вас є під рукою.
Вам знадобиться
  • - аркуш паперу,
  • - комп'ютер,
  • - доступ в інтернет,
  • - гелій,
  • - гексафторид сірки,
  • - ватні тампони.
Інструкція
1
Якщо вам потрібно спотворити голос при розмові по телефону, візьміть звичайний аркуш паперу і покладіть його на трубку. Через вібрації, створюваної ним, голос трохи зміниться. Газета або журнал для цього не підійдуть, папір має бути густиною не менше 80 г/м2.
2
Для спотворення голосу при розмові по телефону можна також використовувати різні змінювач голосу. Візьміть змінювач, приєднайте його до телефону, і включіть (на ньому загориться лампочка). Для вибору потрібного тону використовуйте перемикач, що знаходиться на корпусі змінювач голосу.
3
Для зміни голосу можна також використовувати програми на комп'ютері. Схема їх роботи проста: скачайте програму і встановіть собі на комп'ютер. Найчастіше програми платні, тому їх необхідно купувати або качати демо-версію (ви зможете їй скористатися кілька разів). Обов'язково підключіть мікрофон до комп'ютера. Після установки виберіть потрібний вам голос (варіантів маса від стандартних роботів і дитячих голосів до голосів тварин або улюблених акторів) і говорите в мікрофон. Програма буде міняти голос в реальному часі. Російською мовою таких програм дуже мало, тому знання англійської допоможе швидше з ними розібратися.
4
Для спотворення голосу при спілкуванні в програмі Skype, Steam або в будь-яких онлайн-іграх виберіть у них не звичайний мікрофон, а мікрофон встановленої програми.
5
Візьміть гелій, наповніть їм повітряну кулю. Відкрийте його і вдихніть гелій. На час у вас буде високий, трохи дитячий голос.
6
Візьміть очищений від домішок гексафторид сірки, наповніть їм повітряну кулю. Трохи відкривши куля, вдихніть гексафторид сірки. Ваш голос стане нижче на кілька хвилин.
7
Візьміть пару ватних тампонів близько 3-5 см в довжину, покладіть їх за щоки. Так ви не тільки спотворите голос, але і трохи змініть зовнішність.
Зверніть увагу
Чи не спотворюйте голос, напружуючи голосові зв'язки, так ви можете їх травмувати.
Корисна порада
Не використовуйте гелій і гексафторид сірки, якщо ви не впевнені в їхній якості. Це може загрожувати отруєнням.