Як залучити удачу і багатство. дивні Які то бажання але доведеться виконувати.

Часто людина задається питанням, чому іншому везе, а мені ні. Чому одному все дається легко, і удача слідує по п'ятах. Іншому - доводиться дуже потіти і досягати всього з великим трудом.
Інструкція
1
Відповідь проста: вся справа в наших думках. Та людина, яка мислить позитивно і вірить, що у нього все вийде, буквально магнітом притягує удачу . Якщо ж постійно скаржитися на життя, то буде все набагато гірше. На цей випадок навіть є невелика приповідка. Їде чоловік в автобусі і думає: начальник поганий, дружина стерво, грошей немає. За його спиною стоїть ангел, все записує і дивується: дивні бажання, але доведеться ісполнять.Поетому завжди фільтруйте свої думки, не допускайте негативу в своє життя. Чи не спілкуйтеся з людьми, у яких все погано. І самі намагайтеся не стати такими.
2
Також не забувайте про силу слова. Ніколи не говорите поганих речей навіть жартома, наш ангел-охоронець жартів не розуміє. Згадайте про афірмації - це позитивні твердження. Наприклад: «Мені завжди щастить». Прекрасна фраза, повторюйте її вранці і ввечері, багато разів. І ось побачите, удача стане Вашою спутніцей.А ще є такий вислів: «Гроші мої друзі». Адже це ж так здорово мати в друзях деньгі.Есть ще багато аффирмаций, деякі з них наведені нижче: «Я багатий і успішний чоловік» «У мене все виходить чудово» «Всі канали мого фінансового забезпечення відкриті» «Я з вдячністю приймаю все дари Всесвіту »« Успіх слід за мною по п'ятах »
3
Наступний крок по залученню багатства та успіху - це символи. У Фен-Шуї є дуже багато символів. Це може бути трехлапая жаба, з монетою в роті або грошова салфетка.Рассмотрім це подробнее.Возьмем, наприклад, фігурку черепахи. Поставивши її в північному кутку своєї квартири, Ви залучите впливових людей в свою життя і гроші. Можна замість фігурки черепахи, завести справжню черепаху і обладнати їй житло в північному кутку квартіри.Для залучення багатство можна придбати нефритове грошове дерево і поставити його на південному востоке.Еще для залучення багатства можна на вході в квартиру повісити дзвіночки, так звана музика вітру. Вона не тільки приверне багатство, а й захищатиме будинок від злих духов.Удачі Вам у всьому і незліченної багатства. Вірте в найкраще і мислите позитивно. Не забувайте про те, що кожен коваль свого щастя.