Як зробити пам'ятку.

Пам'ятка - витончений і лаконічний спосіб нагадати собі коханому поради на всі випадки життя в умовах, коли вони постійно вилітають з голови. Варто лише витратити трохи часу і зусиль, і вам нема чого буде заново вибудовувати в голові певний алгоритм, тому що він завжди буде у вас під рукою. На наш погляд, вигода очевидна.
Інструкція
1
Зберіть всю необхідну інформацію, яка стане основою для майбутньої пам'ятки. Погортайте тематичну літературу, побродите по мережі, розпитайте друзів і знайомих, які знаються на питанні, чи поройтесь, нарешті, в куточках власної пам'яті. На цьому етапі нам знадобиться все, фільтрацією займемося потім.
2
Визначтеся з носієм. Якщо поради та інформація в пам'ятці не будуть стосуватися якоїсь мобільного області, тобто така типова пам'ятка для домосідів, можна сміливо розмістити її файлик на робочому столі або навіть зробити заміткою де-небудь «Вконтакте», якщо вам зле живеться без соціальних мереж. Людям, які менш відірвані від реальності, можна порадити роздрукувати або власноруч написати пам'ятку , а потім повісити десь на видному місці. Якщо ж тема пам'ятки така, що доведеться возити її з собою, подумайте про її розміри та кількість інформації, яке ви хочете в ній розмістити. Доведеться або потренувати лаконічність або згадати студентські роки, коли на одній шпаргалці можна було вмістити, образно кажучи, пару томів «Великої Радянської Енциклопедії».
3
Починаємо працювати із зібраною інформацією, для чого озброюємось бритвою Оккама і безжально відсікає все зайве, тобто повтори, нісенітниці, чутки і пр. Тільки не захоплюємося, щоб не видалити щось дійсно важливе. Втім, чуткам і іншим неперевіреними даними можна приділити окреме місце, але не забути вказати, що вони саме неперевірені. Всю іншу інформацію розподіліть по послідовностям і тематичним блокам. Пам'ятайте, що текст в пам'ятці повинен бути максимально доступний, тому висловлюйтесь ясніше, щоб у відповідальний момент не розумітися на словесних хитросплетіннях.
4
Майте сміливість і нахабство час від часу піддавати сумніву інформацію, зазначену в кожній пам'ятці, навіть написаної власноруч. І тим більше - написаної кимось ще. Будь-яка середу незмінно змінюється під напором привхідних обставин і внутрішніх процесів, що вимагає періодичного перегляду позиції по відношенню до цього середовища.