Як робити кулі з ниток. Як зробити кульку обмотаний нитками.

  •  Перш ніж почати робити кульку з ниток, визначитеся з розміром майбутнього виробу. Надіньте гумові рукавички і фартух, щоб не забруднитися клеєм. Надійти повітряна куля до необхідного розміру. Підвісьте його над робочим столом таким чином, щоб кулька не торкався інших предметів і не зміг нічого забруднити клеєм. Щоб нитка не приклеїлася до повітряній кульці намертво, змастіть його кремом або вазеліном.
  •  Візьміть банку з клеєм і виконайте в ній отвір товстої голкою, в яку вже повинні бути просунуті нитки. Дірку робіть таким чином, щоб при проштовхуванні крізь неї, нитки добре просочилися клеєм. Можна використовувати нитки як одного, так і різних кольорів.
  •  Якщо ви вважаєте, що цей спосіб занадто трудомісткий, спробуйте інший. Візьміть котушку ниток і киньте їх в силікатний клей. Залиште їх там приблизно на півгодини, нехай нитки добре просочаться клейкою масою.
  •  Обмотайте ниткою, просоченої клеєм, повітряна кулька навхрест, залишаючи просвіти між нитками. У тому випадку, якщо у вас не виходить обмотати кульку ниткою, просоченої клеєм, можна обмотати його і сухий ниткою, а потім просочити її за допомогою губки або пензлика.
  •  Замість силікатного клею, можна скористатися клейстером, як робили наші бабусі. Для цього візьміть на склянку води 3 чайні ложки крохмалю, ретельно перемішайте суміш. Вода повинна бути холодною. Доведіть суміш крохмалю і води до кипіння. Клейстер готовий.
  •  Шарик, обмотаний нитками, залиште висохнути день або два. Конструкція повинна дуже добре просохнути. Куля з ниток повинен стати міцним і твердим. Потім Розв'яжіть горловину повітряної кульки і, коли він здується, обережно витягніть назовні. Ображати стирчать нитки. Якщо повітряна кулька погано відходить від ниток, обережно натисніть на нього олівцем через отвори в сплетеннях нитки.
  •  Прикрасьте декоративний кульку з ниток блискітками, паєтками, намистинами, промазав деякі ділянки клеєм ПВА. А може бути вишивкою, китицями з пряжі або, пов'язаними гачком, квітами та фруктами. Ваша фантазія вам підкаже.