Як вибрати ефірне масло.

Ефірні олії користуються сьогодні великою популярністю у любителів ароматерапії. З їх допомогою можна розслабитися і заспокоїтися, а можна, навпаки, отримати заряд сил і бадьорості. Деякі масла є прекрасними афродизіаками, тому відмінно підійдуть для романтичного вечора. Але лікувальним ефектом володіють тільки натуральні ефірні масла. На жаль, дуже часто замість них пропонують купити синтетичний продукт. Щоб не помилитися, потрібно знати, як правильно вибирати натуральне ефірне масло .
Інструкція
1
Купуйте ефірні масла в спеціалізованих магазинах. Там створені спеціальні умови для їх зберігання. Масла не повинні піддаватися впливу сонячного світла і кисню, через це їх лікувальні властивості можуть сильно погіршитися. Крім того, зберігати їх треба в темряві і при температурі близько 8 ° С. Натуральні ефірні масла повинні супроводжуватися сертифікатом якості країни-виробника. На ринку ж такі умови створити практично не можливо, а також є велика ймовірність, що вам можуть підсунути підробку.
2
Вивчіть флакон. Так як масло не любить сонячного світла, то бульбашка повинен бути зроблений з темного скла (зазвичай темно-коричневого). Обсяг флакона зазвичай становить 5 - 10 мл. На етикетці має бути зазначено комерційна назва масла, латинська назва рослини, з якого він отримано, метод отримання і місце виробництва. Також на етикетці має бути напис «100% натуральне ефірне масло ». Якщо масло розбавлене, то вказується процентне співвідношення ефірної і жирної складових.
3
Понюхайте масло . У натурального ефірного масла аромат повний, гармонійний, спокійний, без різких ноток. Якщо є відчуття гіркоти або кисловатости, то перед вами зіпсований або синтетичний продукт. Прослідкуйте динаміку зміни запаху. У натурального масла через якийсь час з'являються нові нотки, у штучного ж просто змінюється інтенсивність запаху. Буває так, що запах вам не сподобався, але ви все одно купуєте масло під напором продавця, який говорить, що ви просто поки не звикли до аромату. Робити цього у жодному разі не можна, оскільки якщо вже запах не сподобався зараз, то, швидше за все, цього не станеться і потім. Можливо, це просто не "ваше" масло , а, ймовірно, і підробка. Понюхайте це ж масло , але в іншому місці, може, зміните свою думку про нього.
4
Крапніть трохи олії на тонкий папір. Гарне ефірне масло випаровується протягом 15-20 хвилин, при цьому залишиться пляма, забарвлене різними пігментами (наприклад, помаранчеве, якщо це було масло апельсина), але пляма це не повинно бути надто жирним і отруйного кольору. Якщо після повного випаровування залишилося жирну пляму, то масло чи погано очищено, або штучне.
5
Подивіться на консистенцію масла. У ньому не повинно бути ніяких домішок і включень. Колір повинен бути однорідним і прозорим.
Перетворити будинок в благоухающий райський сад, зробити повітря в кімнаті цілющим як в сосновому гаю, пробудити чуттєвість або повністю зануритися в медитацію вам допоможе аромалампи. Сьогодні на ринку існує безліч видів цих пристроїв. Найпоширенішими є неелектричні аромалампи, виготовлені з кераміки. Обираючи таку аромалампу, слід врахувати деякі нюанси.
Інструкція
1
Аромалампа неелектричних складається з декількох частин: - ємність, в яку наливається вода і капается масло; - каркас; - гільза для джерела тепла (чайної свічки).
2
Вирішіть, з якого матеріалу буде зроблена ваша аромалампи. Скляні аромалампи та пристрої з металевим каркасом мають достатньо специфічний дизайн. А, отже, вони гармонійно впишуться далеко не в кожен інтер'єр.
3
У декоративних аромалампах з каменю та кераміки є свої переваги і недоліки. Наприклад, камінь і кераміка довго нагріваються, але і довго віддають тепло. Крім того ж вважається, що сеанс ароматерапії буде більш успішним, якщо до аромату ефірних масел додатися енергетика каменю, з якого зроблена лампа. Недоліки кам'яних ламп. По-перше, їх досить важко знайти на прилавках. По-друге, кам'яні пристрої відрізняються досить високою ценой.Что стосується керамічних аромаламп, то вони зазвичай мають невисоку ціну, чималу вагу (а, значить, стійкі) і найрізноманітніший дизайн. До недоліків пристроїв з кераміки можна віднести їх крихкість.
4
Намагайтеся вибрати пристрій зі знімною чашею для масла і води. За нею набагато зручніше доглядати. Адже мити чашу з милом доведеться після кожного використання лампи.
5
Переконайтеся, що чаша для масла з водою досить глибока. Вода не повинна повністю випаровуватися навіть коли стандартна свічка догоріла.
6
Придивляючись до лампи, зверніть увагу на те, що відстань між чашею і свічкою має бути достатньо великим. Вода в чаші правильної лампи нагрівається градусів до 60, але ні в якому разі не кипить, оскільки сильно розігріте ефірне масло втрачає свої цілющі властивості.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Ash4SRjp2DY
Корисна порада
Щоб отримати максимальний ефект від сеансу ароматерапії, влийте в чашу лампи гарячу (50-60 градусів) воду, капніть ефірне масло з розрахунку 2 краплі на 5 квадратних метрів приміщення, запаліть свічку і наслаждайтесь.Помніте, що аромат не повинен бути нав'язливим і важким. А тому, не старайтеся, намагаючись зробити повітря в кімнаті ще більш ароматним і використовуючи для цього кінські дози масла. Підбирайте ефірні масла з урахуванням їх психофізіологічного впливу. Так, наприклад, ефірна олія лаванди розслабляє, лимонне сприяє працездатності, масло пачулі і Ілан-іланг загострює чуттєвість.