Як знайти електрика.

Хороший електрик - це багато в чому запорука безпеки у вашому будинку, особливо якщо справа стосується таких робіт, як наприклад, установка проводки. Як же визначити, наскільки професійний майстер і чи можна йому довірити свій будинок?
Вам знадобиться
  • - друкований довідник,
  • - інтернет.
Інструкція
1
Знайдіть майстра. Зробити це можна елементарно - опитати знайомих, зателефонувати в компанії, що надають відповідні послуги, контактні дані яких є у великій кількості як в інтернеті, так і в друкованих довідниках.
2
Домовтеся про зустріч з вашим майстром, зверніть увагу на його пунктуальність. Якщо людина схильна спізнюватися, забув передзвонити та інше - є небезпека того, що роботи будуть вестися з тим же ступенем відповідальності. А значить, у зазначені терміни нічого готове не буде.
3
Професіонал розуміє, що при проведенні деяких робіт можна забруднити підлогу і меблі. Зверніть увагу, чи попросить вас майстер закрити предмети, які можуть забруднитися. Якщо ні, чи у нього є хоч дещиця поваги до вашого майна, що може позначитися на якості та акуратності виконаного їм праці.
4
Зверніть увагу, хто прийшов на заміри та інші відповідні роботи. У хороших фірмах виміри і безпосередньо самі роботи проводитиме один і той же чоловік, в іншому випадку вам доведеться заново висловлювати свої побажання, та й краще обійтися без "зіпсованого телефону". Просто запитайте прийшов майстра, він буде проводити подальші роботи. Якщо ні - від послуг завжди можна відмовитися.
5
Професіонал не може визначити ціну роботи до того моменту, поки він не дізнається побажання замовника і необхідні обсяги. Зверніть увагу на те, з чого починається ваша бесіда. З грошей вона починатися не повинна.
6
Якщо справа стосується великих робіт - у вас запитають про електроприлади, план проводки, розрахують все, що необхідно. Будьте уважні, якщо майстер цього не робить, то є підстави сумніватися в його компетентності.
7
Пам'ятайте, що вас повинні запитати про місцерозташування розеток, планованого обладнання, самого щитка.