Як навчитися карвінгу.

Слово карвінг походить від англійського carving, що означає «різьблений орнамент» або «різьблена робота». Цим словом називають різьбу по дереву, камінню, люду, а також і стиль катання на гірських лижах. Але, мабуть, найбільш відомий термін в кулінарії, де він означає фігурну різання по овочах і фруктам. Це мистецтво виникло в Південно-Східній Азії багато століть назад і перекочувало в європейські ресторани, разом з прийшла модою на східну кухню.
Вам знадобиться
  • спеціальні ножі для карвінгу, фрукти і овочі
Інструкція
1
Запасіться спеціальним інструментом для карвінгу. Це ножі найрізноманітнішої форми. Хоча найпростіші фігури можна вирізати і за допомогою звичайного кухонного ножа, єдина умова, ніж для карвінгу повинен бути гострим.
2
Щоб зробити листочок з огірка, відокремте подовжений нетовстий скибочку. У формі букви S. Зробіть два неглибоких поздовжніх вирізу. Починаючи від поздовжніх смужок, зробіть поперечні вирізи. І по краю листочка виріжте трикутники. Зробіть декілька листочків різної форми, покладіть їх у холодну воду на п'ять хвилин.
3
З моркви виготовте квіточки. Для того щоб отримати фігурні вирізи по краях скибочок морквини, зробіть поздовжні вирізи по всій довжині, а потім наріжте її скибочками поперек. Квіточки готові.
4
Щоб виготовити симпатичний бантик, візьміть молода цибуля-порей. Потрібна буде тільки його біла частина. На рівній відстані один від одного Розітніть поздовжньо кількома порізами до центру. Відігніть пелюстки першого ряду і обріжте їх посередині. Пелюстки наступного ряду складіть у всередину. Продовжуйте складати пелюстки ряд за рядом. Якщо бантик погано тримає форму, сколіть його зубочисткою.
5
Хризантему для прикраси салату зробіть з ріпчастої цибулі. Для неї підійде невелика кругла цибулина. Почистіть її, зріжте верх і низ приблизно на 0,5 см. Розріжте цибулину навпіл, чи не дорезая до кінця півсантиметра. Потім розріжте ще раз навпіл. Потім розріжте на стільки частин, скільки у вас вийде. Зверніть увагу, що якщо зробити недостатньо глибокі розрізи, то квітка погано розпуститься. А в разі, якщо розрізи будуть занадто глибокі, то хризантема розвалиться на частини. Покладіть цибулину в воду і чекайте, коли квітка «розпуститься». Це відбудеться приблизно через годину. Щоб розфарбувати хризантему, занурте її в буряковий сік, і вона забарвиться в рожевий колір, в морквяний - помаранчевий.
6
З кавуна, дині або апельсина виріжте корзинку для фруктового салату або морозива. Злегка продряпайте кінчиком ножа, середину висоти майбутньої кошики по всьому колу. Зробіть шаблон для ручки з картону або щільного паперу. Переведіть малюнок кінчиком ножа на верхню половинку ягоди або фрукта. Гострим вузьким ножем виріжте по контуру ручку і корзинку. Звільніть її від м'якоті, всередину покладіть фрукти або залийте желе. Приємного апетиту!