Як перейти на нову суміш.

Переклад дитини на нову молочну суміш повинен бути планомірно і грамотно вибудуваний мамою малюка. До того ж цей крок повинен бути обгрунтованим, оскільки він є значним стресом для організму дитини.
Інструкція
1
Часта зміна суміші вкрай несприятливо впливає на здоров'я малюка, а тому до первісного вибору суміші варто підходити з особливою ретельністю і тільки після консультації з педіатром. У тому випадку, якщо необхідність зміни суміші (за рекомендацією лікаря) все ж настала, перехід цей варто організувати поступово, уважно спостерігаючи за здоров'ям дитини.
2
При першому введенні нової суміші малюк може відреагувати на це різким погіршенням здоров'я. Не варто лякатися, адже для перших 2-3 днів це цілком нормальна і зрозуміла реакція. Але от якщо стан крихти по закінченні 3-х днів ненормалізується - це означає, що у малюка несприйнятливість до обраної вами суміші і вона йому категорично не походить.
3
Звичну їжу крихти відразу і в повному обсязі нової суміш ю замінити не можна. На поступову заміну суміші вам знадобиться приблизно тиждень. При цьому, протягом усього часу вкрай важливо дотримуватися режиму харчування. У тому випадку, якщо ви також годуєте свого малюка грудьми, перехід на нову суміш може зайняти набагато менше часу, приблизно 3-4 дні.
4
Перші два дні потрібно змішувати стару і нову суміш в таких пропорціях: 3 частини старої суміші і 1 частина нової. На третій і четвертий день частку нової суміші потрібно збільшити, а старою - зменшити. Так, малюка в цей період потрібно годувати, змішуючи 2 частини старої і 2 частини нової суміші. Для годування на 5 і 6 день необхідно буде готувати для малюка суміш з 1 частини старої суміші і 3 частин нової. На сьомий день і в наступні дні ви може сміливо годувати дитину нової суміш ю.
5
Врахуйте, що зазначені вище пропорції для годування дитини підходять лише в тому випадку, якщо малюк нормально переносить суміш . Якщо ж ви помітили які-небудь негативні реакції - негайно зверніться до педіатра.
6
Не варто поєднувати період зміни суміші малюка, з якими або іншими стресовим періодом в житті крихти. Так, наприклад, переїзд або хвороба малюка, після якої його організм ослаблений, є серйозними протипоказаннями до введення нової суміші.