Як заплести пучок.

Деякі думають, що пучок - це зачіска проста і несучасна, але це думка глибоко помилкова. Насправді зібрати волосся в пучок правильно вміє не кожна жінка. Адже створювати таку зачіску потрібно так, щоб пучок добре тримався, а волосся при цьому не отримували ушкодження.
Вам знадобиться
  • - шпилька або шпилька;
  • - булавки-невидимки.
Інструкція
1
Щоб зробити пучок , який піде саме вам, необхідно ретельно підбирати і його форму, і розмір. Якщо ці параметри ви підібрали правильно, то пучок може прикрасити вас до невпізнання.
2
Щоб зробити найбільш простий варіант такої зачіски, в руку потрібно взяти пасмо волосся, з якої і будете створювати пучок . Руку прокрутите за напрямком годинникової стрілки. Ви відчуєте, коли саме буде досягнута достатня натяг волосся. Саме тоді пучок слід прикріпити шпилькою, шпилькою або іншим пристосуванням. Загалом, робити пучок не так-то й складно.
3
Однак пучок можна зробити більш химерний і оригінальний. Він підійде навіть для особливо тожественних випадків. Наприклад, його можна створити з заздалегідь накручених джгутиків з волосся. Приклад покрокового створення такого пучка з картинками цілком можна знайти в мережі.
4
Існує один варіант, за допомогою якого виходить простою, але дуже витончений пучок . Волосся розділяються на три частини: найбільш об'ємна частина - за вухом, менші залишаються трохи за вухами. Зверху волосся трохи начешіть, для того щоб зрадити вашої зачісці залишковий обсяг. Якщо обсяг - не те, що вам потрібно, то просто гарненько розчешіть волосся.
5
Після цього найбільшу частину волосся - ту, яка на потилиці, скрутіть і зберіть в звичайний пучок . Закріпити такий зачіску вийде булавками-невидимками або шпильками. Якщо бажаєте отримати більш хвилясту зачіску, то передню частину волосся можна трохи накрутити.
Зверніть увагу
Така нехитра зачіска вважається дуже модною. Як відомо, на сьогоднішній день в модних тенденціях домінує мінімалізм. До того ж все цінительки пучка відзначають практичність і простоту виконання такої зачіски. Варіантів пучків дійсно існує безліч. Так, для виконання весільних варіантів даної зачіски перукарі витрачають по кілька годин і при цьому використовують ще й сотні шпильок. Зате такі зачіски виходять настільки індивідуальними, що їх власниці виглядають просто чудово.