Як зробити фото глянсовим.

Щоб зробити ваше фото по справжньому ефектним і незабутнім, використовуйте програму Photoshop для додання фото графії ефекту глянцю. Працювати в програмі Photoshop зовсім не складно.
Інструкція
1
Першим ділом відкрийте в програмі файл з фото графу, зніміть подвійним клацанням фіксацію там, де зображення замочка.
2
Перейдіть через панель управління в Image - Canvas size, виставте там такі значення: - для current size: 2,43м; - для width - 11,19 cm; - для height - 9,24 cm; - для new size: 9,7 м; - для width - 200 одиниць (percent); - для height - 200 одиниць (percent).
3
Створіть новий шар і наведіть його під шар фото графії. Використовуйте інструмент Rectangular Marquee (M) для виділення рамки фото графії. Тисніть на кнопки D, X, після чого натискайте Alt + Backspace. Знімайте виділення, на самому верхньому шарі натискайте Ctrl + E.
4
Перейдіть на image? Rotate canvas? 90 CW. Включайте фільтр Filters? Dlstort? Shear, середню точку в вікні сдвигайте на чверть квадрата вправо.
5
Зробіть поворот командами image? Rotate Canvas? 90 СCW. Створюйте шар, вибираєте інструмент з назвою Lasso (L). Область відблиску потрібно виділити приблизно. Робимо вибір Selectlon? Feather де проставляем «50». Кнопками Alt + Backspace зробіть заливку білим.
6
Налаштуйте прозорість для шару, для якого виконувалося блікованіе, на рівні 60%.
7
Проведіть операції з клавішами: Ctrl + J Ctrl + T. При натисканні Ctrl + Alt трохи пом'якшується горизонтальний відблиск.
8
Прозорість шару з відблиском встановите - 30%. Тисніть Ctrl + E. Шари з відблисками мали об'єднатися.
9
Проведіть створення ще 1 шару. При виділення третього шару тиснемо там, де іконка першого шару.
10
Виберіть кисть (B). Зробіть клік по правій клавіші миші на фото графії, виберіть зі списку: кисть з м'якими краями. Розмір пікселів встановлюється на рівні 800.
11
Foreground Color встановіть на положенні «дуже темно-синій».
12
Непрозорість кисті встановіть - 10%, якщо виділення активно досі. Малюйте тінь осторонь, протилежної відблиску. Тиснете Ctrl + D один раз, виділяйте третій шар і двічі тисніть Ctrl + E.
13
Створіть додатковий шар, переносите його під шар з фото графу. Тепер натискайте на Ctrl + Backspace. Шар з фото графу виділяється, переходите на Layer? Layer Styie? Drop shadow.
14
Все верстви об'єднайте в один, виключаючи тільки фон. Виконуйте невеликий поворот картинки за допомогою Ctrl + T, поміняйте перспективу при клавіші Ctrl.
15
Збережіть фото графию в файл.
В казці про аленький квіточка середня дочка просила батька, щоб він привіз їй чудесне дзеркало, дивлячись в яке, бачила б себе дівиця завжди молодою і красивою. Сьогодні їй би достатньо було попросити: «Привези мені, батюшка, комп'ютер з встановленим графічним редактором Adobe Photoshop». Майже з будь-якого зображення за допомогою цього редактора можна зробити фотографію для глянцевого журналу.
Інструкція
1
Відкрийте фотографію . Зробіть копію основного шару Ctrl + J, щоб не пошкодити знімок під час ретуші.
2
Знімок кілька темнувато. Для виправлення цієї вади в головному меню вибирайте пункти Image («Зображення»), Adjustments («Властивості») і Levels («Рівні»). У вікні Input Levels рухайте повзунок білого кольору вліво, щоб освітлити зображення.
3
На панелі інструментів вибирайте Healing Brush Tool («Лікує кисть»). Знайдіть на обличчі чисту шкіру, затисніть на клавіатурі Alt і клацайте мишкою по цій ділянці. Інструмент запам'ятає зразок. Наведіть курсор на проблемну ділянку і клікайте лівою кнопкою миші - програма замінить його на еталонний фрагмент. Обробіть таким чином все зображення.
4
Тепер потрібно виправити форму обличчя і носа. З меню Filter («Фільтр») вибирайте команду Liquify («Пластика»). На панелі інструментів знайдіть Push Left Tool («Зсув»). Встановіть не надто високі значення для натиску і твердості, щоб ретуш була акуратною. Коли ви ведете курсор вгору, зображення під ним зміщується вліво, коли тягнете мишку вниз - вправо. Міняючи розміри кисті, зробіть овал обличчя вже, а ніс - тонше. Скасувати невдале дію можна, натиснувши кнопку Reconstruct («Відновити»). Натисніть ОК, коли результат вас влаштує.
5
Тепер потрібно надати зображенню глянець. Зробіть копію шару Ctrl + J. Вибирайте Filter, Blur («Розмиття»), Gaussian Blur («Розмиття по Гауса»). Рухайте повзунок Radius доти, поки, на ваш погляд, дефекти шкіри не перестануть бути помітними. Запам'ятайте це значення - в даному випадку 2,7 пікселя. Фільтр застосовувати не треба - натисніть Cancel.
6
У тому ж меню Filter зайдіть в групу Other («Інші») і вибирайте High Pass («Колірний контраст»). Виставляйте те значення, яке ви запам'ятали в попередньому кроці - 2,7 пікселя. Натисніть ОК.
7
Тепер застосуєте Gaussian Blur з радіусом, рівним 1/3 від того значення, яке ви запам'ятали. В даному випадку R = 2,7: 3 = 0,9 пікселя.
8
Інвертуйте шар Ctrl + I, режим накладення призначте Linear Light («Лінійний світлий»), прозорість понизьте до 50%. Затисніть Alt і клацніть по іконці Add Layer Mask («Додати маску шару») на панелі шарів. Вибирайте на панелі інструментів м'яку кисть білого кольору і зафарбовуйте проблемні ділянки на обличчі і шиї, не зачіпаючи очей, волосся, брів та інших чітких контурів. Злийте шари Ctrl + E.
9
Тепер потрібно освітлити і затемнити окремі частини зображення. Створіть копію верхнього шару Ctrl + J. Додайте до нього інвертовану маску шару, як в попередньому кроці (Alt + Add Layer Mask). Режим накладення призначте Screen («Освітлення»), прозорість 10-15%. Слідкуйте за тим, щоб активною була маска шару - малювати слід саме по ній. Вибирайте м'яку кисть білого кольору і, змінюючи діаметр, освітлити лоб, вилиці і підборіддя дівчини. Проведіть світлу смугу по центру носа. Підкресліть світлі відблиски на губах, волоссі і під бровами. Злийте шари Ctrl + E.
10
Знову створіть копію верхнього шару і застосуйте до неї інвертовану маску шару. Тепер режим накладення Multiply («Множення»), прозорість - 10-15%. Білій м'якої пензлем при активній масці шару накладіть тіні на обличчя моделі: обабіч носа, на скронях, уздовж щік і навколо підборіддя. Затемните область навколо губ та очей, підкресліть тіні на шиї. Злийте шари.