Як вибрати стоматологічну клініку.

Кожній людині доводиться користуватися послугами стоматології, і краще це робити регулярно. Причому, похід до лікаря-стоматолога навмання - найгірше прояв турботи про своїх зубах. Якщо ви вважаєте за краще не здригатися, згадуючи цей візит, а повертатися до свого доктора з посмішкою, серйозно поставитися до вибору стоматологічної клініки.
Інструкція
1
Опирайтесь на відгуки своїх близьких і друзів, які вже мають досвід спілкування з тим чи іншим установою. Інформація, отримана з їх уст, сама достовірна, хоча вони можуть і не розбиратися в методиках лікування зубів.
2
Відвідайте сайт клініки і зверніть увагу на його зміст. Якщо знайдете повну і конкретну інформацію про кваліфікацію фахівців і методиках лікування і, навпаки, мінімум самореклами - це установа гідно поваги.
3
Зробіть телефонний дзвінок і поговоріть з адміністратором: ухильні відповіді про лікарів, методиках та цінах викликають сумніви в рівні клініки.
4
Завітайте і саму клініку , в яку плануєте звернутися. Чи варто це робити, вам може підказати інтуїція. Не бійтеся задавати питання - для вас важливо ваше здоров'я.
5
Поцікавтеся спектром стоматологічних послуг - краще, якщо в клініці різні напрямки і першокласне обладнання, адже вам потрібен точний діагноз і хороше лікування.
6
Подивіться, чи є у вільному доступі сертифікати, які підтверджують кваліфікацію клініки і її стоматологів.
7
Зверніть увагу на зовнішній вигляд клініки, чи дотримуються чистота і порядок в приміщенні (розкіш тут не має абсолютно ніякого значення), охайно одягнений персонал, чи користується доктор одноразовими матеріалами - масками, рукавичками, запечатаним пакетом з інструментами.
8
Оцініть, чи є у доктора асистент (при використанні деякого сучасного обладнання незручно працювати поодинці), професійне крісло, спеціальні пристосування для роботи.
9
Переконайтеся, що лікування виконується з знеболенням, а лікар пропонує і обговорює з вами, які вам потрібні варіанти лікування. Хоч ви і не фахівець, але ж зуби ваші, і вам небайдужий питання про їхнє майбутнє.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=uL3HgC2Pw3k