Як прибрати шар у фотошопі.

Можливість роботи з шарами - одна з властивостей графічного редактора Adobe Photoshop, що роблять його таким зручним для нас. При необхідності один з шарів завжди можна прибрати, з усім його вмістом.
Вам знадобиться
  • програма Adobe Photoshop на вашому комп'ютері
  • файл у форматі psd з декількох шарів
Інструкція
1
Візьміть для прикладу файл, що містить три шари: абстрактний фон (Фон), шар з фігуркою чорної кішки (Шар 1) і шар 2, на якому знаходиться червона рибка. Припустимо, потрібно видалити шар з рибкой.Для роботи з шарами буде потрібно палітра «Шари» (Layers). Це можна зробити через меню «Вікно» (Window). Знайдіть у списку пункт «Шари» (Layers), і відзначте його галочкою. Або просто натисніть на клавіатурі «F7».
2
В з'явилася палітрі ви побачите мініатюри з зображеннями шарів і їх назвами. Знайдіть цікавий для нас шар з рибкою і клацніть по ньому лівою клавішею мишки один раз. Шар буде виділений.
3
В нижньому правому куті палітри знайдіть зображення сміттєвого бака. Клацніть по ньому лівою клавішею миші. Або скористайтеся меню «Шар», вибравши там пункт «Видалити».
4
Ви побачите діалогове вікно з питанням: «Видалити шар 2?» Якщо це дійсно той шар , який вам необхідно видалити, натисніть на кнопку зі словом «Да ».
5
Ви побачите, що на малюнку зникла фігурка червоною рибки, а в палітрі шарів - Шар 2.
6
Збережіть змінений файл, вибравши в меню «Файл» (File), пункт «Зберегти» (Save). Якщо ви хочете зберегти змінений малюнок в окремому файлі, виберете пункт "Зберегти як" (Save as) і дайте файлу нове ім'я.
Зверніть увагу
Повернення віддаленого шару буде неможливий, якщо ви закриєте файл і відкриєте його заново, або справите з файлом велику кількість дій.
Корисна порада
Якщо віддалений шар потрібно повернути на місце, скористайтеся палітрою «Історія» (History), або увійдіть в меню «Редагування» (Edit), і виберете пункт «Крок назад» (Undo). Якщо ви хочете просто тимчасово прибрати шар із зони видимості, можна обійтися без видалення - просто клацніть лівою клавішею миші на палітрі слові піктограму з оком. Цей же спосіб допоможе визначити, на якому шарі знаходяться елементи, які вам необхідно видалити, якщо верств багато - спробуйте відключати видимість шарів по черзі, і спостерігайте за змінами редагованого зображення.