Як купити квартиру в новобудові.

Придбання квартири в новобудові, безсумнівно, - довгоочікуване і приємна подія. Знання механізму покупки квартири, прав і обов'язків продавця і покупця, особливостей оформлення договору купівлі-продажу допоможуть не стати обдуреним, не залишитися без грошей і без житла. Квартири в новобудовах можна купити безпосередньо у забудовника, інвестора або співінвестора, агентств нерухомості, організацій, уповноважених муніципальних властей.
Вам знадобиться
  • Каталог нерухомості
Інструкція
1
Визначтеся зі своїми уподобаннями за розміром і планування квартири. Для укладення договору необхідно поїхати в офіс ріелторської організації.
2
Оберіть спосіб оформлення нерухомості. Оформити квартиру можливо як пайовий внесок, інвестиційний внесок, участь в пайовому будівництві, переуступка прав вимоги, вступ до кооперативу або товариство.
3
Відвідайте офіс агентства нерухомості повторно, як тільки завершилося будівництво та здача будинку державною приймальною комісією. Це необхідно зробити, щоб підписати Акт прийому-передачі квартири.
4
Оформіть права власності на придбану квартиру. Для цієї процедури необхідний великий пакет документів, який ви можете уточнити у відповідному офісі.
5
Отримайте свідоцтво, яке підтверджує право власності на квартиру в новобудові. Саме з цього моменту ви стаєте повноправним власником квартири і можете безперешкодно розпоряджатися нею на свій розсуд
Зверніть увагу
Не варто довіряти гроші організації, у якої ціни на квартири істотно нижче, ніж у інших продавців. Ця обережність дозволить уникнути махінацій та шахрайства. Вас повинні насторожити такі моменти, як відсутність параметрів майбутньої квартири, точної адреси, низький відсоток розстрочки, пропозиція здійснити початковий внесок без касового чека та підписання договору і т.п.
Корисна порада
Перш ніж підписати документи і договір варто перевірити у продавця наявність основного пакета правовстановлюючих документів, який складається з інвестконтракта, постанови місцевих органів влади, державної реєстрації прав власності або оренди земельної ділянки, протоколу попереднього розподілу квартир, дозволу на будівництво, договору про залучення фінансових коштів.