Як підшити спідницю.

Купуючи в магазині чергову спідницю , ви мимоволі турбуєтеся, що її довжина вам зовсім не підходить. Зрозуміло, кожна людина індивідуальна і має свої особливості фігури, тому стандартні розміри одягу не завжди задовольняють бажаним запитам. Але немає приводу для занепокоєння, якщо ви володієте навичками шиття. Не потрібно бути профі, щоб підшити спідницю і зробити її коротшою.
Вам знадобиться
  • - швейна машинка, оверлок;
  • - коса бейка, тасьма, клейова павутинка;
  • - ножиці, шпильки, крейда;
  • - нитки, голки , сантиметр, лінійка;
  • - дзеркало.
Інструкція
1
Щоб відзначити потрібну вам довжину, обов'язково одягніть ту взуття, з якою збираєтеся носити обновку. З каблуком всі речі виглядають інакше. Станьте біля дзеркала з гарним освітленням і тільки після цього відзначайте на тканині місця підгину.
2
Як відзначити довжину: - самостійно підколоти шпильками виріб і вирівняти на себе; - попросити, щоб близькі поставили дрібному мітки; - перевірити, однакова чи довжина у бічних швів. Потім відзначити спереду голкою точку підгину. Зняти спідницю , виміряти відстань від нижнього краю до точки відколу. Потім по всьому колу спідниці вибудувати пунктирну лінію, покладаючись на попередні виміри; - якщо спідниця довга і широка, нехай помічник візьме в руки лінійку і крейда, докладе лінійку до підлоги і на потрібній вам довжині спідниці відзначить точку. Заміряє відстань від підлоги до цієї точки і, дотримуючись отриманого розміру, ставить мітки по всій ширині спідниці, а ви в цей час повинні повертатися, щоб було зручніше.
3
Відрізаючи тканину до необхідної довжини, не забудьте про припуску на подгибку. Для тонких, шифонових, шовкових тканин досить припуску в півсантиметра. На більш щільних від 0,5 до 1 см.
4
Обробіть край тканини. Це можна зробити на оверлок, можна на швейній машині швом "зигзаг" або спеціальним обметочний швом, можна обробити руками. Якщо тканина не сиплеться або, наприклад, спідниця з шкірозамінника або лакової тканини, то нижній край можна взагалі не обробляти.
5
Залишилося найголовніше - підшити саму спідницю . Ця дія теж можна виконати різними способамі.1. Спідницю з джинсової тканини можна підшити, використовуючи брючну тасьму. Пристрочите її в точці підгину з лицьового боку, потім подверніте на виворіт, далі виконайте на джинсах обробний нижній шов (зазвичай 1-1,5 см, іноді використовується подвійна строчка) .2. Тонкі тканини можна пристрочити на відстані 3 мм від краю з внутрішньої подвійний подгибкой. Також можна зробити одинарний підгин і відстрочити на 0,5 см, якщо край уже обработан.3. Якщо немає часу на виконання декоративної строчки, вас зможе виручити клейова павутинка. Прикладаєте її до тканини, робіть підгин так, щоб павутинка опинилася всередині, потім пропрасуйте праскою з виворітного боку. Це підходить для тонких плательних або костюмних тканин, для трикотажних ізделій.4. Іншим способом є обробка низу вручну з використанням тонкої прозорої нитки (швейна волосінь). Швом «козлик» або будь-яким обметочний обробіть краю. Стежки не затягуйте, щоб на лицьовій стороні не було видно точок кріплення.
Зверніть увагу
Перш ніж підшивати широкі моделі спідниць та спідниці-кльош, необхідно дати їм «отвісеться». Косі частини у виробі витягнуться, а ви, підшиваючи, зможете їх вирівняти.
Корисна порада
Якщо ви вирішили підшити спідницю в перший раз, то зробіть припуск на подгибку (на шов) на кілька сантиметрів більше. Це дозволить вам у разі невдачі виправити річ.