Як прикріпити кріплення до сноуборду.

Від того, наскільки правильно ви підберете і встановіть кріплення для сноуборду, залежить не тільки його комфортність і легкість в експлуатації, але і ваше здоров'я. Кріплення щільно фіксує ногу в черевику, не дає їй зміщатися або зісковзувати, захищає від деформації при падіннях. Тому до питання про вибір та встановлення кріплення на сноуборд варто підходити дуже серйозно.
Інструкція
1
Фіксація кріплення залежить від обраного вами стилю катання, а значить і від його типу. Для таких дисциплін, як слалом і швидкісний спуск, професійні спортсмени використовують жорсткі черевики і кріплення . Вони складаються з двох з'єднаних дугами платформ. На відміну від них, м'які кріплення використовуються любителями фрірайду, фрістайлу. Вони мають платформу, хайбек, який фіксує ногу з боку ікри, ремінців і поворотного диска, який прикріплюється до платформи.
2
Все кріплення для сноубордів встановлюються на дошці за допомогою звичайних гвинтів.
3
У першу чергу необхідно знайти підходящу вам стійку. Згадайте про те, яку ногу ви ставите вперед, якщо ви спіткнетеся або вас несподівано штовхають ззаду. Якщо правою - то ви Goofy, і вперед вам потрібно встановлювати кріплення для правої ноги. Тих, кому зручніше, щоб ліва нога була попереду, називають Regular.
4
Визначившись з тим, яке кріплення и винесіть вперед, підберіть відповідну вам ширину розстановки ніг. Для фрірайду, фрістайлу ступні зазвичай ставляться на ширині плечей, а для інших стилів катання - трохи ближче один до одного.
5
Тепер виберіть кут, під яким ви будете ставити ноги. Якщо ви збираєтеся займатися фрістайлом, то переднє кріплення встановлюється в положенні від 0 до 25 градусів, а задня - від -10 до 10. Для тих, хто віддає перевагу фрірайд або карвінг рекомендується постановка передньої ноги під кутом від 25 до 45 градусів, а задній - від 15 до 35. Універсальна стійка для початківців сноубордистів виглядає так: передня нога під кутом від 10 до 35 градусів, задня - від 5 до 15.
6
Вибравши найбільш відповідне для вас положення, зафіксуйте кріплення за допомогою гвинтів, вставивши їх у спеціальні отвори і туго затягнувши.
7
Слідкуйте за міцністю установки кріплень, адже якщо воно відірветься під час катання на швидкості або стрибка, ви можете отримати серйозну травму.
Сноуборд куплений. І душа вже рветься в бій. Залишилася дрібничка - прикрутити кріплення. Можна прикрутити кріплення в магазині, там завжди є людина, яка цим займається. Однак і самостійно зробити це нескладно, і часу це займе не більше 5 хвилин. Але для того, щоб під час катання і вам, і вашим ногам було зручно, необхідно дотримуватися кількох правил.
Вам знадобиться
  • - сноуборд;
  • - кріплення з 8 гвинтами та шайбами;
  • - велика хрестова викрутка.
Інструкція
1
Визначтеся зі стійкою (яка нога у вас буде попереду). Якщо ви новачок, то для кращого розуміння скотитеся на ногах з невеликою гірки або просто проплисти по льоду. Одна з ніг у вас в будь-якому випадку буде попереду.
2
Визначте зручний для вас відстань між центрами дисків кріплень або ширину стійки. Зазвичай для цього вимірюють відстань від підлоги до середини колінної чашечки і, як правило, воно збігається з відстанню між центрами дисків кріплень, встановлених на середні отвори (допускається невелика похибка в 4 сантиметри). Якщо ж ваша ширина стійки більше або менше, просто розсуньте або посуньте кріплення. Якщо кріплення необхідно поставити ближче один одному зовсім ненабагато, зсувайте тільки заднє кріплення.
3
Сноуборд іческіе кріплення ставляться під кутом до центральної осі дошки. В принципі, кут ви можете вибрати самі, який вам зручніше. Але для новчіков переважніше передню ногу розгорнути на 15-20 градусів від осі, задню - 0- плюс/мінус 5 градусів від поперечної осі. Для того щоб вирахувати кут, необхідно розгорнути диск кріплення на ту кількість градусів, яке вам необхідно (на дисках є спеціальні насічки).
4
Тепер можна прикрутити кріплення. Кожне з них кріпиться на 4 гвинта за допомогою хрестової викрутки. Затягувати потрібно міцно, але не перетягуючи.
Корисна порада
Для того щоб кріплення прослужили якомога довше, не забувайте іноді перевіряти гвинти кріплень - їх ослаблення може привести до поломки всього кріплення. І ніколи не наступайте на ремені і пряжки Стрепи.