Як прибрати пухлина від удару. термін пухлини на щоці після удару.

В повсякденній суєті ми часом забуваємо про найголовніше - про наше здоров'я. А адже деякі неприємні дрібниці можуть доставити масу небажаних клопотів. Наприклад, удари і розтягнення. Виникають вони, як правило, в самий невідповідний момент і супроводжуються пухлиною і болем, які необхідно лікувати.
Інструкція
1
По-перше, уважно вивчіть пошкоджену ділянку, щоб упевнитися, що ви маєте справу зі звичайним забоєм, а не з розтягуванням або переломом. Якщо удар припав на кінцівку, простежте - чи не змінила вона свою форму, не втратила чи рухливість. У разі виявлення незвичайних або підозрілих симптомів негайно зверніться до лікаря!
2
Щоб зрозуміти, як прибрати пухлина від удару самостійно, потрібно розібратися, через що вона виникла. Пухлина і синяк з'являються через внутрішнього пошкодження кровоносних судин. Тут головне завдання - припинити це кровотеча. Візьміть лід з морозилки, оберніть його поліетиленовим пакетом і м'якою ганчіркою і акуратно прикладіть до ушкодженого місця. Для цього також підійдуть пляшки з холодними напоями, заморожене м'ясо, грілки, наповнені холодною водою, і просто прохолодні металеві предмети.
3
Тримайте холод п'ять-десять хвилин, поки не відчуєте припинення або ж значне зменшення больових відчуттів. Не забувайте дотримуватися максимальної чистоту, адже навіть найменше попадання інфекції в найнезначніші ранки може викликати серйозне ускладнення. Огляньте місце забитого ще раз. Пухлина від удару повинна значно зменшитися, а в разі несерйозного забиття і зовсім зникнути.
4
Народна медицина пропонує свій рецепт лікування пухлини від удару. Прикладіть до удару кашку з чистотілу, попередньо обернувши її марлею, і зафіксуйте бинтом. Залиште на ніч. У разі необхідності процедуру повторіть ще раз.
5
Ефективно бореться з пухлиною від удару йодна сіточка. Її варто робити на ніч до повного зникнення рани. Пам'ятайте: йодом не слід обробляти відкриті рани, так як може виникнути опік.
6
Для більшого ефекту постарайтеся скоротити навантаження на пошкоджену ділянку тіла і в разі високої його рухливості накладіть тугу пов'язку (наприклад, з еластичного бинта) щоб уникнути деформації кінцівки.