Як вибрати грубку.

Без кухонної плити не обійдеться жодна кухня. Єдиною альтернативою стандартним поєднаним плитам є варильні панелі і духові шафи, які працюють незалежно один від одного. Отже, як же правильно вибрати кухонну плиту, і які новинки пропонує ринок побутової техніки?
Інструкція
1
З часів зведення перших багатоповерхових будинків всі квартири обладналися кухонними плитами, які розраховувалися на 15 років безвідмовної експлуатації. Минуло багато років, але радянські плити нерідко зустрічаються і сьогодні. Однак час завжди диктує свої правила, з'явилися нові плити, з сучасними функціями і модним дизайном.
2
Плити діляться, в залежності від споживаного ресурсу, на газові та електричні. Останні менш пожежонебезпечні, але вони довше нагріваються, зате температуру дають велику і коштують значно дешевше. Існують варіанти суміщення газових і електричних плит. Це стосується як жарових шаф, так і виручених панелей.
3
Розміри звичайних кухонних плит помітно однакові: висота - 85 см, глибина - 60 см і ширина 50 або 60 см. В той час, як варильні панелі можуть бути різних розмірів (іноді ширина їх в 2 рази більше звичайних плит) , їх можна встановити окремо від духовки. Сучасні жарові шафи не вимагають обов'язкової установки на підлозі, тому можуть розташовуватися і над поверхнею на стіні.
4
Матеріал вручений частини плити виготовляють з: емальованому сталі (відносно недорогий варіант), нержавіючої сталі (легко чиститься), алюмінієвого сплаву (легко чиститься, практично, не пошкоджується) і для електричних варіантів це може бути склокераміка (на відстані 2 см від поверхні вже неможливо обпектися, але легко дряпається і псується від солодких продуктів).
5
Найкращим вибором є напівпрофесійні моделі з додатковими функціями і параметрами. Кількість конфорок в них доходить до 8 штук, стільки ж може бути і функцій.
6
Додаткові функції можуть: забезпечити захист від втрати полум'я в газових плитах і автоматично перекрити надходження газу, очистити внутрішню поверхню жарового шафи, розморожувати продукти, починати і закінчувати процес готування за таймером, за допомогою датчиків контролювати температуру вмісту посуду і автоматично закінчувати процес, коли продукти готові або рідини закипіли.
7
Також жарові шафи оснащуються грилем, примусовою циркуляцією повітря для рум'яної скоринки, а варильні частини електричних печей можуть швидко готувати страви, розігріваючи поверхню конфорок в прискореному темпі на різних режимах. Зручним доповненням може стати повністю автоматизований поджиг пальників вручений і духовочние частини плити.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=NmdmDGtmnFQ
Керамічні плити міцно входять в наш побут. Вони готують їжу швидше звичайних моделей, прості в управлінні і підходять до сучасного інтер'єру. Якщо ви хочете користуватися на кухні керамічної плитою, слід знати деякі особливості цього електричного приладу.
Інструкція
1
Підберіть тип нагрівального Елементал плитах з керамічної робочою поверхнею використовується декілька типів нагрівачів: спіральні, стрічкові, галогенові, індукційні. Нагрівання спіральних і стрічкових елементів відбувається так само, як в звичайних електричних пічках. Тільки тут вони закриваються не чавунними конфорками, а шаром склокераміки з розміченими колами, а тому сковороди і каструлі розігріваються набагато швидше.
2
Якщо ви хочете затрачати менше часу на приготування їжі, вибирайте керамічну плиту з галогеновим нагрівачем. При включенні конфорки одразу створюється потужне теплове випромінювання. Посуд стає гарячої миттєво, оскільки тут як елемент використовується трубка, заповнена парами галогену.
3
Зупиніть свою увагу на плитах з індукційним типом нагрівання. У цих моделях швидко розігрівається сам посуд, а плита залишається холодною. За вручений поверхнею такої керамічної плити просто доглядати, адже краплі їжі не прісихают і легко видаляються. Важливо й те, що про індукційний нагрівач не можна обпектися - він залишається холодним.
4
Підберіть модель конфорокКераміческіе плити виконуються з двоконтурними і Трьохконтурне конфорками, щоб можна було змінити площу нагріву поверхні в залежності від розміру дна сковороди. Якщо ви часто готуєте їжу в овальній посуді, вибирайте плиту , де можна круглу форму конфорки перемкнути на овальну форму. Зверніть увагу на моделі з автоматичною підстроюванням площі нагріву - достатньо просто поставити каструлю на конфорку і вам буде забезпечений рівномірний нагрів. Незайвим для плити буде функція автоматичного вимкнення. Якщо вміст каструлі досить нагрілося і закипіло, конфорка вимикається.
Зверніть увагу
Уникайте потрапляння на гарячу плиту холодної води - керамічна поверхня боїться різкого перепаду температур.
Корисна порада
Для приготування їжі на керамічній плиті необхідна посуд, дно якої не має дефектів і щільно прилягає до конфорка.