Як позбутися від каменів у жовчному міхурі без операції. Як налаштуватися на повторну операцію коліна.

Перш ніж позбутися каменів в жовчному міхурі самостійно, необхідно звернутися в поліклініку, зробити УЗД, і порадившись з лікарем, визначити, за допомогою якого безоперационного методу можна буде почати лікування.
Інструкція
1
Офіційна медицина дотримується думки, що камені в жовчному не розчиняються. Але на практиці багато лікарі знають, що бувають винятки з правил. Одним із способів розчинення каменів є методика Болотова-Наумова, згідно з якою з метою розчинення каменів в жовчному користуються курячої жовчю. Термін лікування індивідуальний, в середньому від тижня до двох. Приймати жовч треба в краплях, максимум до 40 в день. Оскільки жовч - продукт гіркий і їдкий, краплі «ховають» в хлібні кульки. Під час лікування необхідно дотримуватися певної дієти - харчуватися овочевими супами, борщами без м'яса, тушкованими овочами і кашами. Кисломолочні продукти, а також м'ясо і рибу краще вживати в першій половині дня.
2
Цей же автор пропонує ще одну методику, що дозволяє позбавитися від каменів в жовчному міхурі. Відомо властивість соку чорної редьки розчиняти мінерали в жовчних протоках. Також він може розчинити мінеральні солі, що знаходяться в нирках, судинах і сечовому міхурі. Необхідно звільнити від корінців 10 кг чорної редьки (бульби). Очищати їх від шкірки не треба, тільки помити і вичавити сік. Вийде приблизно 4-5 літрів. Поставте сік в холодильник, а макуха перемішайте з медом (до одного кілограму макухи додайте близько 300 г меду і зберігайте суміш в банках). Пити сік - 1 чайну ложку - треба через годину після того, як ви поелі.Так як сік чорної редьки володіє сильним жовчогінну дію, дозу збільшуйте поступово, від чайної, а потім столової ложки до половини склянки. Під час перших процедур може спостерігатися біль у правому боці, жовчні протоки можуть містити безліч солей, а прохід жовчі буває утрудненим. Покладіть на правий бік гарячу водяну грілку. Процедуру треба продовжувати, якщо біль не дуже сильна. Надалі все має нормалізуватися. В період лікування соком бажано дотримуватися прісної дієти, уникати солоного і гострого.
3
Після того як сік буде випитий, треба починати їсти макуху. Він повинен прокиснути до цього часу. Їдять макуху разом з їжею, від 1-ї до 3-х столових ложок.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=xxuLYxeoJvo
Зверніть увагу
Консультація лікаря перед рішенням позбутися від каменів у жовчному міхурі самостійно - обов'язкова!
Корисна порада
Якщо болі при самостійному позбавленні від каменів у жовчному міхурі нестерпні, слід зупинити лікування, або знизити дозу соку до декількох крапель. Не забувайте в цей час відвідувати лікаря.