Як скласти резюме бухгалтеру.

Правильно і грамотно оформити резюме - означає зробити перший і важливий крок в успішному працевлаштуванні. Основними вимогами до кандидата на бухгалтерську посаду є аналітичні здібності і знання в складанні документації. Грубі помилки, помилки в резюме неприпустимі і свідчать про неуважність здобувача, невмінні використовувати сучасну техніку, одним словом, про некомпетентність здобувача.
Інструкція
1
Створіть універсальне резюме, яке в подальшому можна буде відправити в будь кадрове агентство. Справа в тому, що найчастіше важко передбачити всі вимоги майбутніх роботодавців, а тому вам же буде простіше, якщо інформація буде максимально повною.
2
Вкажіть назва ВНЗ в поле «Освіта». Цього буде достатньо, якщо у вас є серйозний стаж роботи.
3
Пропишіть досягнення у навчанні, якщо є молодим фахівцем. Наприклад, про «червоному» дипломі, перемогах на олімпіадах і конкурсах за фахом додасть балів. Можливо, також вказати предмети бухгалтерських дисциплін, які вивчалися в інституті, згадати про виробничу практику (місце практики, функціональні обов'язки, успіхи і результати).
4
Переконайтеся, що поле «Досвід роботи» коректно заповнено. Розділ повинен містити попередні місця роботи (важливо уточнити профіль організацій: торгівля, будівництво, виробництво, послуги і так далі, так як кожна сфера має свою специфіку бухобліку). А також дати, коли ви приступили до обов'язків і завершили кар'єру в тій чи іншій організації, і посади, які ви займали.
Зверніть увагу
Вказувати в одному резюме всі посади, на які ви претендуєте, не варто, - бухгалтер по товарному обліку, бухгалтер-калькулятор, бухгалтер по нарахуванню заробітної плати, бухгалтер по касових і банківських операціях (бухгалтер-операціоніст) і так далі . Список всіх ваших умінь в різних областях бухгалтерського обліку скоріше охарактеризує вас для роботодавця як недостатньо цілеспрямованого кандидата. Варто краще лаконічно вказати - бухгалтер.
Корисна порада
Якщо ви плануєте відгукнутися на заинтересовавшую вакансію, простежте, щоб ваше резюме по максимуму відповідало запитам работодателя.Скопіруйте назва вакантної посади в поле «Бажана позиція» у вашому резюме, це дозволить збільшити шанси на отримання останньої.
В даний час професія бухгалтера найбільш поширена з усіх економічних спеціальностей. І це неспроста. Адже без бухгалтера не може існувати жодна фірма. Тому вимоги до людини, ведучому на підприємстві облік, зараз досить високі. Часто вибір фахівця залежить від якісно складеного резюме .
Інструкція
1
Якщо ви плануєте отримати посаду не в якій-небудь конкретній організації, а відправляєте резюме в кадрове агентство, то необхідно скласти універсальне резюме , яке здатне зацікавити практично будь-якого роботодавця. Якщо ви бажаєте отримати робоче місце в конкретній фірмі, то краще, якщо ваше резюме буде відповідати її запитам.
2
Що стосується освіти, то багато роботодавців не приділяють занадто багато уваги престижності закінченого здобувачем вузу. Як відомо, головним критерієм відбору бухгалтера в фірму є наявність професійних навичок і досвіду роботи. Звичайно, молодим фахівцям, тільки що закінчили вуз, слід обов'язково вказати досягнення та успіхи за період навчання, а також надати відомості про місце проходження виробничої практики і функціональних обов'язках в цей час. Досвідченим бухгалтерам, крім основного освіти, слід вказати наявність сертифікатів, які свідчать про закінчення курсів, участі в семінарах.
3
Далі обов'язково потрібно надати інформацію про наявний досвід роботи. Це найбільш важливий і об'ємний розділ резюме . Обов'язково вказуйте всі місця, де ви займали посаду бухгалтера, не забудьте про галузеву приналежність підприємств, адже в кожному з них свої особливості ведення обліку.
4
Крім того, напишіть про тривалість періоду роботи, а також, по можливості, про причини звільнення. Часто це питання дуже цікавить роботодавця. Тому його можна легко зняти, вказавши, що ви звільнилися з попереднього місця, бо заробітна плата перестала відповідати обсягам виконуваної роботи, її не виплачували вчасно, або не було подальшої можливості рухатися шляхом кар'єрного росту.
5
Вкажіть в резюме і ваші функціональні обов'язки, на якій саме ділянці бухгалтерського обліку ви працювали, чи брали участь в складанні звітності. Якщо, наприклад, ви виконували обов'язки головного бухгалтера в його відсутність, але це не вказано в трудовій книжці, обов'язково відзначте цей факт в резюме .
6
Що стосується навичок роботи, то тут не зайвим буде надати відомості про володіння вами комп'ютером, особливо текстовим і табличним редактором, Інтернетом, електронною поштою. Більшість роботодавців звертають увагу на вміння бухгалтера працювати з програмами «Консультант Плюс», «1С: Бухгалтерія», «Інфо-бухгалтер», «Банк-клієнт» та інші.
7
Добре, якщо фірма, де ви до цього працювали, успішно проходила податкові та аудиторські перевірки. Зазвичай такий фахівець відмінно орієнтується в податковому законодавстві. Якщо ви бажаєте отримати місце в міжнародній компанії, необхідно вказати ступінь володіння іноземною мовою, а також досвід роботи з міжнародними стандартами фінансової звітності.