Як зав'язувати кашне.

Походження слова « кашне » вказує на практичне значення цього аксесуара - в перекладі з французької це слово означає ховати ніс, укутуватися. Однак це не скасовує і декоративні функції як чоловічих, так і жіночих кашне . Тому, вибравши його з підходящої тканини, подбайте про різні варіанти його зав'язування.
Інструкція
1
Вузли для чоловічих кашне більш строгі і лаконічні, а отже і більш прості у виконанні. Складіть кашне навпіл. Накиньте на шию і обидва кінці протягнете в петлю, утворену на місці згину.
2
Для поєднання класичного зовнішнього вигляду і теплоти можна спорудити наступний вузол. Візуально розділіть шарф на три частини. Одну третину покладіть на праве плече, решті довжиною оберніть шию. Розправте кінці кашне так, щоб вони були паралельні, і приберіть їх під пальто. Комір при цьому може залишатися піднятим.
3
Наступний вузол добре виглядає з пальто з глибоким вирізом. Розташуйте кінці шарфа симетрично, правий зробивши на 7-10 см довша. Закиньте правий кінець кашне на лівий, проведіть внизу під ним і всуньте в петлю. Опустіть правий край вниз, залишивши що з'явилися складки біля основи вузла. Чіткіше сформуйте пальцями отримувані драпірування, а кінці кашне заправте під воріт пальто.
4
Жіночі кашне , як правило, використовуються більше для прикраси, а не з метою утеплення. Тому вузли на них більш хитромудрі. Для отримання квадратного вузла симетрично розташуйте рівні за довжиною кінці шарфа на плечах. Лівий кінець покладіть на правий, проведіть під ним і Протягніть в петлю. Потім опустіть, просмикніть під другим кінцем справа наліво і вставте в петлю. Залишилася довжину заправте під воріт назад, обвивши навколо шиї.
5
Якщо тканина досить тонка, можна зав'язати ковзний вузол. Оповте лівий кінець кашне навколо правого (описавши їм кут в 360 градусів) і Протягніть в отвір у ворота. Після цього просмикніть його в вийшла петлю. Потягнувши за цей кінець, ви можете послаблювати або затягувати вузол залежно від погоди і стилю костюма в цілому.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=0sCrnsffmeE
Корисна порада
Зі строгими костюмами, як правило, носять кашне неяскравих кольорів, однотонні або з дрібним набивним малюнком. У тих випадках, коли дотримання дрес-коду не обов'язково, можна дозволити собі шарфи самих різних контрастних відтінків, з великими візерунками (можливо, що повторюють мотиви національних візерунків).