Як надрукувати газету.

За критеріями доступності, вартості і простоті друку газета є кращим виданням в порівнянні з журналами, бюлетенями та іншою періодикою. Завдяки цьому газети мають найбільшу читацьку аудиторію і більш привабливі для рекламодавців.
Інструкція
1
Якщо вам необхідно випускати власну газету , визначитеся, чи будете ви самостійно це робити чи замовляти її друк в друкарні, який дизайн газети: кількість, смуг, колонок, розмір шрифту.
2
Основне, на що відразу звертає увагу читач - це перша шпальта газети - по суті, її «обличчя». При розробці дизайну особливу увагу приділіть оформлення першої смуги.
3
І найголовніше - визначте тираж своєї газети. Від цього буде залежати, чи треба реєструвати газету у Федеральній службі з нагляду за зв'язком, масовими комунікаціями та інформаційними технологіями (Роскомнадзоре).
4
За Законом «Про засоби масової інформації», реєстрація не потрібна періодичним друкованим виданням, тираж яких не перевищує одну тисячу примірників.
5
Якщо ви плануєте здійснювати друк щоденного видання тиражем понад однієї тисячі примірників, то сплатите державне мито в сумі 2000 р. - Для газет, які розповсюджуються в одному регіоні (районі, місті, області), а якщо газета буде поширюватися на території декількох областей, то розмір держмита становитиме 4000 р. Для газет рекламного характеру розмір держмита збільшено у 5 разів, а еротичного характеру - у 10 разів.
6
Подайте заяву про реєстрацію газети разом з квитанцією про сплату держмита в територіальний відділ Роскомнадзора. Вимоги до форми заяви та порядку заповнення наведені в наказі Роскомнадзора від 22 жовтня 2007 року № 315. Отримайте свідоцтво про реєстрацію і з цього моменту можете віддавати газету в друк.
7
Якщо тираж самостійно випускається газети становить не один десяток тисяч примірників, то краще придбати друкарське обладнання: різограф - машину для трафаретного друку на газетному папері. Ціни на ризографи починаються від п'ятдесяти тисяч і досягають декількох сотень тисяч рублів залежно від моделі. Якщо плануєте здійснювати самостійну друк щоденного видання малим тиражем, то краще використовуйте звичайну офісну техніку: комп'ютер і принтер, ксерокс.
8
Ну а в разі якщо хочете заощадити час і кошти, то краще замовте друк щоденних видань в друкарні. Укладіть договір на виготовлення друкованої продукції. Після чого можна віддати газету в друк, яка буде виготовлена професіоналами і на професійному обладнанні.