Як клеїти штучний камінь. штучний камінь Як клеїти.

На сьогоднішній момент існує дуже велика кількість матеріалів, придатних для оброблення як зовнішніх, так і внутрішніх стін приміщень. Це і штучні матеріали, такі як сайдинг, плитка, і натуральні, наприклад, дерево, облицювальна камінь та інші. Набирає свою популярність і декоративний камінь , який дуже простий у використанні. Облицювання каменем дуже вигідна, так як цей матеріал практично не схильний до дії природних чинників, таких як холод, дощ, вітер.
Вам знадобиться
  • Мастерок, шпатель, міксер для приготування клею.
Інструкція
1
Якщо ваш погляд упав на штучний камінь , і ви вирішили зробити облицювання свого приміщення за допомогою нього, то тут найголовніше, що необхідно зробити - підготувати поверхню. Поверхня повинна бути чистою, гладкою і рівною. Пористу підкладку просто необхідно попередньо обробити спеціально призначеної для цього ґрунтовкою, після чого склад повинен повністю висохнути. Після висихання, можна приступати до монтажу декоративного каменю.
2
Розділіть всю робочу площу на рівні квадрати, так вам буде легше укладати матеріал. На поверхні, використовуючи тверду тертку, нанесіть клейову масу, і розподіліть її рівно по поверхні за допомогою шпателя.
3
Пам'ятайте про те, що не варто покривати відразу ж велику площу поверхні, так як клей висохне до тих пір, поки ви приклеїте на нього камінь , і вам знову доведеться очищати поверхню від надлишків. За умови, що ви використовуєте важку плитку, вам доведеться наносити клей як на поверхню, так і на використовуваний вами матеріал, тобто камінь .
4
Укладання найкраще починати з кутів приміщення і йти знизу вгору, або навпаки. Саме це допоможе видалити вам надлишки клею, який з необережності може потрапити на облицювання. Укладати матеріал необхідно пульсуючими, вібраційними рухами, як би вдавлюючи матеріал в клей. Якщо з якихось причин вам необхідно змінити форму каменю, використовуйте для цього ножівку, а повернути бувалі нерівності можна за допомогою щипців або кусачки.
5
Далі слід провести обробку швів. Використовуйте для цього фугу, поверхня якої за своїм виглядом нагадує зернисту структуру, а на дотик вона повинна бути напівсухий і липкою. Заповніть їй шви за допомогою шпателя, надлишки видаліть за допомогою жорсткої кисті.
6
І на завершення робіт всю поверхню необхідно покрити гидрофобизатором, тобто захисним раствором.Обліцовка каменем не займе у вас багато часу, але результат виявиться вище всяких похвал.