Як підвищити метаболізм.

Метаболізм представляє собою дуже складний процес, під час якого організм розщеплює поживні речовини, що містяться в продуктах харчування. Люди, у яких метаболізм протікає швидко, швидко справляються з калоріями, що особливо позитивно може вплинути на зниження маси тіла.
Інструкція
1
Для того щоб підвищити метаболізм, в першу чергу, постарайтеся частіше є. Так, замість звичних 3 прийомів їжі в день організуйте від 5 до 7 прийомів їжі, які будуть відрізнятися більш малими порціями. Організувавши харчування подібним чином, ви навчите свій організм безперервно переробляти їжу.
2
Робіть вправи для нарощування м'язової маси. Найпростіші - це присідання і віджимання. Всього на подібні вправи потрібно витрачати 15-20 хвилин часу 2-3 рази на тиждень.
3
Для підвищення метаболізму також варто збільшити власний фізичну активність. Так, наприклад, замість ліфта використовуйте драбину і виходите на одну зупинку раніше від дому чи офісу, щоб мати можливість більше ходити пішки. Корисно також відмовитися від використання пульта і перемикати канали, встаючи з дивана.
4
Щоб підвищити обмін речовин, відмовтеся від вживання чаю чорного і кави. Пийте зелений чай, спеціальні дослідження довели, що він містить речовини, що сприяють прискоренню метаболізму.
5
Не відмовляйтеся і від ранкової зарядки. Так, ранкові тренування «заряджають» процес обміну речовин на весь день, що сприяє тому, що в цей час ваш організм буде споживати набагато більше калорій, а значить, і більш стрімко втрачати вагу.
6
Не варто пропускати ранковий прийом їжі. Запам'ятайте, що він повинен бути у вашому раціоні найбільш значущим і головним. Коли ви зробите ранкову зарядку - обов'язково поснідайте.
7
каліцтва швидкість метаболізму допоможе вам і так званий кріомасаж. Масаж цей виконується кубиками льоду, які загорнуті в бавовняний клапоть. Цей масаж не тільки стимулює метаболізм, але і дуже корисний для шкіри. Якщо ви плануєте зробити цей масаж самостійно, то рухайте кубики льоду по так званих масажних лініях: від особи по шиї, грудей спочатку до кистей рук, а потім і до ніг.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=La9IK7eHdnE