Як включити мікрофон на передній панелі. Як підключити мікрофон до компа передня панель.

Іноді дуже зручно користуватися роз'ємами для мікрофона і навушників з передньої панелі комп'ютера. Добре якщо вам показали, як це зробити, при покупці комп'ютера в магазині. Але впоратися з підключенням мікрофона в домашніх умови теж не так складно. Головне - виконати кілька простих правил.
Вам знадобиться
  • - мікрофон;
  • - навушники або колонки для виведення звуку.
Інструкція
1
Для початку включіть комп'ютер, дочекайтеся завантаження і приготуйте справний мікрофон. Якщо він працює від роз'ємів на задній стороні системного блоку, то можете сміливо пробувати підключити його і на передньої панелі . Зазвичай там є роз'єм рожевого кольору (зі значком мікрофона ). Для випробувань підійде програма, що йде в комплекті з драйверами звукової карти (наприклад, диспетчер Realtek HD) або «Звукозапис», яку без зусиль можна знайти, переслідував по шляху «Пуск» -> «Усі програми» -> «Стандартні» -> « Розваги ».
2
Якщо мікрофон не включився (про це можуть сигналізувати нерухомі шкали записи), то насамперед перевірте програмне включення мікрофона . Пошукайте у системному треї іконку динаміка і двічі клацніть на ній. У вікні головних налаштувань звуку виберіть «Властивості» -> «Мікшер» -> вхідний пристрій (input). Для прикладу це може бути Realtek HD Audio Input. Слід вибрати настройки «Mic Volume». Закривши вікно, ви побачите регулятор гучності записи с мікрофона . Значок мікрофона повинен бути активний і встановлений не менше ніж на половину шкали. Альтернативний шлях для проведення цих налаштувань: «Панель управління» -> «Звуки і аудіопристрої» -> «Аудіо» -> «Запис звуку» -> «Рівень».
3
Якщо запис як і раніше не йде, перевірте режим автовизначення гнізд передньої панелі . Це вікно диспетчера програми, що відповідає за ваші аудіопристрої. Встановіть верхню галочку як показано на фото і знову перевірте запис з мікрофона . Часто саме через активне автовизначення виникає конфлікт аудіопристроїв.
4
Якщо ви ще не досягли успіху, то вам слід перезавантажити комп'ютер і ввійти в BIOS. Там відкрийте меню "Advanced Settings". В розділі "Chipset Configuration" може знаходитися параметр "Front Panel Control". Примусово встановіть його значення як «Enabled" (замість «Auto"). Після перезавантаження знову спробуйте активувати мікрофон з передньої панелі .
5
Ще одна небезпека може чекати вас, якщо при складанні комп'ютера до материнської плати не був підключений аудіошлейф передньої панелі . Ви зможете це перевірити, якщо розкрити бічну кришку системного блоку і оглянути місце підключення. Якщо у вас є інструкція до материнської плати, де вказані роз'єми для підключення, і ви точно визначили, куди потрібно вставити аудіошлейф, можете зробити це самостійно. Увага - якщо комп'ютер новий, і корпус його опломбований, вам слід звернутися за допомогою до продавців, щоб не втратити гарантію.
Корисна порада
Для підключення використовуйте тільки перевірений мікрофон.