Як поліпшити зір.

Проблема порушення зору стала актуальною для багатьох. Сьогодні люди активно займаються пошуками її вирішення. Далеко не всім по кишені лазерна корекція і дорогі операції.

Тому і розробляються цілі системи, які в сукупності повинні допомогти поліпшити зреніе.Еслі Ви вирішили зайнятися своїми очима, Вам потрібно звернути увагу на харчування, підібрати гімнастику для очей, знизити шкідливий вплив навколишнього среди.Пітаніе допоможе поліпшити зір, у випадках, коли воно ще не розстроєно до не можна. В інших ситуаціях воно також допомагає, однак цей ефект не так помітний. До корисних продуктів належать:

  • сік брусниці;
  • oтвар з коріння і листя петрушки;
  • відвар з малини і малинових листя;
  • сік чорниці;
  • сік абрикоса ;
  • трава очанка.

Вживання цих продуктів всередину і в якості примочок допоможе підвищити гостроту зору і скрасить дрібні нарушенія.Гімнастіка для очей, це друга складова для підтримки наших очей здоровими. Сучасний спосіб життя значно збільшив вплив на очі, тому їм теж варто влаштовувати розминки. Гімнастика для очей, це набір рухів, які потрібно виконувати очними яблуками, і деякі прийоми масажу. Ознайомитися зі схемою і зайнятися можна швидко, головне це регулярність занятій.Сократіть можливі впливи, це хороший метод. Навіщо лікувати захворювання, якщо його можна попередити. Для цього скоротіть час перебування біля комп'ютера. Слідкуйте за освітленням робочого місця і житлових приміщень. Не носіть низькоякісні сонцезахисні окуляри. А якщо в тому немає потреби, взагалі відмовтеся від цього аксесуара. Частіше гуляйте, а не сидите біля телевізора. Якщо Ваша робота пов'язана з роботою на комп'ютері, будинки обмежте себе в ньому. Використовуйте всі можливості, щоб зробити ваші очі сильніше і здоровіше. Адже саме зір відкриває перед Вами чудеса, на благо яких Ви трудіться.