Як розвісити фотографії на стіні. Як красиво розмістити фотографії на стінах.

Неможливо точно сказати, як багато значать фотографії для людини. Ці маленькі фрагменти минулого дозволяють нам запам'ятати найяскравіші моменти. З плоского зображення фотографії дивляться на нас люблячими очима наші рідні та близькі люди. Кожному приємно оточити себе любов'ю і теплими спогадами, для цього можна розвісити фотографії на стінах вашої кімнати або всієї квартири.
Вам знадобиться
 • - молоток
 • - маленькі цвяхи
 • - щільна нитка
 • - скотч
 • - голочки
 • - клепки
 • - спеціальні маленькі шпажки
Інструкція
1
Фотографії можна вставити в красиві рамки з древа і кераміки. Як же розмістити їх на стінах? Використовуючи невеликі гвоздики і молоток, зробіть декілька крючочков в самих добре освітлюваних частинах вашої квартири. Якщо на рамці вже була зроблена петелька, то просто прикріпіть її на гвоздик. Якщо ж петелек не було, їх можна зробити самому. Для цього необхідно взяти щільну нитку, відкрити рамку і закріпити нитку знімається частиною рамки, попередньо вставивши фотографію.
2
Фотографії можна кріпити і на голі стіни, без використання рамок. У цій справі головне не зіпсувати шпалери. Для кріплення фотографій можна використовувати скотч, голочки, клепки або спеціальні маленькі шпажки. Просто, притримуючи фотографію в потрібному вам положенні і місці, вільною рукою зафіксуйте її однією клепкою (або іншим засобом, запропонованому вище) по центру або ж, для більш гарного результату, чотирма клепками (з кожного кута фотографії ) .
3
Набагато цікавіше виглядають фотографії , попередньо з'єднані між собою, а потім повішені на стіну. Виберіть одну вертикальну картинку, за допомогою скотча прикріпіть до неї з різних кінців дві горизонтальних і, таким чином, продовжуйте конструкцію.
4
Також можна придбати спеціальне настінне поле, призначене для вивішування фотографій і інших пам'ятних речей. Таке поле являє собою велику рамку, внутрішня частина якої виготовлена з м'якого матеріалу, призначеного спеціально для голок. Завдяки такому простому способу, ви зможете застерегти свої шпалери від поврежденій.Не бійтеся творити. Експериментуйте! Нехай ваші близькі завжди будуть поруч з вами, навіть якщо вас розділяє велика відстань.
В останні роки фотографія стала доступним і масовим захопленням. Практично у кожного є цифровий фотоапарат, а багато хто йде ще далі - відвідують курси фотографів, купують хорошу техніку і будь-якими шляхами вдосконалюють свою майстерність. Природно, найкращі фотографії хочеться продемонструвати всім знайомим. Але для цього їх потрібно ще й вдало вписати в інтер'єр.
Вам знадобиться
 • - рамки
 • - паспарту
 • - мушлі
 • - засушені квіти
 • - дрібні камені
 • - акрилова фарба
 • - журнали
 • - обгортковий папір
 • - мотузка
 • - прищіпки.
Інструкція
1
Найсильніша акцент на фотографії робиться в тому випадку, якщо вона одна. Візьміть найдорожчу для вас фотографію і повісьте на стіну. Важливо, щоб стіна була максимально незахаращених, на ній не висіли полиці, годинники та інші предмети інтер'єру. Також для єдиною фотографії можна підібрати химерну, кидається в очі рамку, що небажано робити, якщо ви вирішили повісити кілька фото.
2
Якщо ви повернулися з поїздки і збираєтеся ще довго вдаватися до спогадів про неї, відберіть кілька фотографій, які ви привезли з подорожі, і прикрасьте стіну ними. Для оформлення фотографій придбайте в магазині порожні дерев'яні рамки і перетворіть їх. Краще всього, якщо ви будете використовувати черепашки, засушені квіти і красиві камінці, привезені вами з поїздки. Також можете розмалювати рамки акриловими фарбами. Приміром, якщо ви хочете повісити фотографію з зображенням моря, рамку можна пофарбувати в блакитний колір, намалювати на ній хвилі і риб.
3
Якщо ви вирішили повісити дитячі фотографії , підійдуть яскраві рамки і паспарту. Ви можете зробити їх самі зі старих журналів або яскравою обгорткового паперу.
4
Якщо вам не шкода віддати всю стіну під фотографії , роздрукуйте стопку фото однакового розміру, а потім, немов плиткою, «облицюйте» ними всю стіну. Таку композицію краще влаштувати в коридорі або вітальні.
5
З фотографій можна зробити не просто вдале доповнення інтер'єру, але і дати на них яскравий акцент. Підберіть рамки в тон фіранкам, або навпаки, виберіть колір, який буде різко контрастувати з кольором шпалер на стіні кімнати, куди ви вирішили помістити фотографії . Ваші гості ні в якому разі не обійдуть своєю увагою таку композицію.
6
Натягніть вздовж стіни мотузку і прикріпіть до неї фотографії за допомогою спеціальних різнокольорових «прищіпок». Плюс такого розміщення фотографій в тому, що ви можете міняти знімки хоч кожен день.
Зверніть увагу
Уникайте розміщувати фотографії «пірамідою» - у порядку зменшення або збільшення розмірів фотографій. Такі композиції виглядають в інтер'єрі вкрай непривабливо.