Як закрити труби в туалеті.

Труби в туалеті та ванної, навіть якщо вони нові і красиві, виглядають неестетично. Закрити, заховати або замаскувати труби можна в будь-якому приміщенні. І неважливо, чим ви володієте: "трьома квадратами" в хрущовці або просторим санвузлом в новобудові.
Інструкція
1
Перший спосіб. Закрити труби водопровідні та каналізаційні можна гіпсокартоном для вологих приміщень. З нього робиться короб-каркас на спеціальних напрямних, який потім обкладається плиткою, пластиковими панелями або забарвлюється не боїться вологи фарбою. Тут все залежить від загального дизайну інтер'єру туалету та/або ванною. Плюс цього способу - результат виходить естетичним. Конфігурація та розмір короба залежить від потреб і переваг господаря санвузла. Можна забезпечити маскувальний короб додатковими нішами для господарських дрібниць, а значить, збільшиться ергономіка.Мінус - доведеться повозитися. Тому, якщо не вмієте, краще довірте цю справу професіоналам. У плані дизайну можуть виникнути певні проблеми, адже стіна з трубами все одно вийде не гладкою, на ній будуть різних розмірів прямокутні виступи: вертикальні і горизонтальні.
2
Другий спосіб. Закрити всі стіни з трубами листами гіпсокартону і зверху також покласти плитку або пофарбувати матеріал краской.Плюси - виступати зі стіни нічого не буде. Мінуси - площа приміщення істотно зменшиться.
3
Третій спосіб. Проштробити стіни, поміняти старі труби на більш гнучкі металопластикові, і сховати нові труби в штроби. Зверху зашпаклювати. А далі як звичайно: або плитка, або фарба, або панелі, або ще який-небудь будівельний матеріал.Плюс способу - труби стануть непомітними, площа санвузла не зміниться. Мінус - це досить дорого, робота брудна, галаслива і нешвидка. Але головне - треба враховувати, що не у всіх приміщеннях можна руйнувати стіни. До того ж зовсім товсті труби, наприклад, для каналізації таким способом точно не сховаєш. З їх існуванням залишиться або змиритися, або закрити їх яким-небудь іншим способом.
4
І, нарешті, можна зробити труби в туалеті елементом дизайну. Наприклад, обклеїти їх декоративної мозаїкою, креативно забарвити, прикріпити до них яке-небудь рослина, типу вьюнка і т. Д., І т. П. Результат обмежений тільки вашою фантазіей.Плюси - швидко, доступно, не треба нічого ламати і переробляти, якщо постараєтеся і підійдете до маскування труб з душею, вийде дуже цікаво і красіво.Мінуси - при правильному підході до вирішення проблеми, мабуть, немає. Крім одного: труби, нехай і в зміненому вигляді, залишаться на виду.
Зверніть увагу
Ні в якому разі не можна замуровувати труби наглухо, без доступу до них. Тому обов'язково передбачте технічний люк.
Якщо ви робите в квартирі ремонт, то неодмінно зіткнетеся з проблемою труб в туалеті - їх не можна залишити на увазі, але і приховати з очей геть теж не просто. Це завдання вам і належить вирішити за допомогою нескладних рекомендацій.
Інструкція
1
В туалеті, зазвичай, проходять каналізаційні стояки, а також стояки з холодною і гарячою водою. Як правило, саме в туалеті на труби встановлюють лічильники гарячої та холодної води та розгалужувачі водопостачання, тому приховати все це за глухою стіною ніяк не можна. Стіну, біля якої йдуть труби, слід зробити знімною. У всякому разі, хоча б ту частину, де знаходяться крани, лічильники тощо.
2
Одним з варіантів залишити доступ до труб в туалеті, при цьому приховавши їх, є монтаж прихованого технологічного люка. Такий люк можна вмонтувати в стіну, наклеївши поверх керамічну плитку, або інші матеріали обробки. Зовні стіна з люком не буде нічим відрізнятися від звичайної. Приховані люки бувають різних розмірів, і в даній ситуації краще вибрати і встановити максимально великий люк, для вільного доступу до комунікацій. Буде неприємно, якщо несправність в системі каналізації або водопостачання буде неможливо усунути через недостатнє доступу.
3
Крім того, комунікації в туалеті можна заховати за стіною з дерев'яної плити. Така стіна повинна мати підставу і дверці, які будуть відкриватися в разі потреби. Біля стіни повинен бути дерев'яний чи іншої каркас, і вона може бути облицьована як плиткою, так і пластиковими панелями і іншими оздоблювальними матеріалами.
4
Можна використовувати і більш екзотичний варіант, що має, однак, ряд переваг у вигляді легкого монтажу і абсолютного доступу до комунікацій, при гарному зовнішньому вигляді. Стіну з трубами в туалеті можна закрити горизонтальними металевими жалюзями. Жалюзі можна купити як готовими, так і замовити їх виготовлення за індивідуальними розмірами на замовлення. Кріпити жалюзі слід під стелею, і опускати до самої підлоги. У будь-який момент їх можна підняти і дістатися до потрібної труби або крана.