Як привітати з днем ??народження начальницю.

В цей день на роботі панує атмосфера урочистості і посмішок. Як відомо, будь-якій людині приємно, коли подарунок припадає до душі. А по душі він може припасти в тому випадку, коли відповідає смакам і уподобанням іменинника. Тому до вибору подарунка варто підійти особливо ретельно.
Інструкція
1
Щоб привітання вашому босу було оригінальним, потрібно непогано знати її особисто. Це важливо не тільки тому, що ви зможете відзначити якісь видатні якості характеру у віршах чи прозі, але в цьому випадку у вас набагато більше шансів дійсно догодити з подарунком. До речі, обов'язково вивідати заздалегідь у неї інформацію про улюблений колір і квітах. Це стане в нагоді при виборі букета і подарунка.
2
Вручення безпосередньо подарунка повинно супроводжується щирими побажаннями та зізнаннями з боку колективу, які потрібно витримати в кілька офіційному тоні. Тому, не варто скупитися на похвалу, але в той же час і переборщувати не слід. Особливо якщо форма привітання обрана жартівлива. Тут недоречно перегинати палицю, щоб ненароком не образити іменинницю.
3
Непогано було б виконати колективом улюблену пісню вашої начальниці, щоб доставити їй задоволення своєю увагою. Це стане одночасно плавним переходом від офіційної частини до застілля.
4
Подбайте також про прикрасу офісу, щоб ваша начальниця зазнала приємне здивування, прийшовши в цей день на роботу. Намагайтеся нічим не засмутити вашу начальницю в такий важливий день. Нехай він залишить в її пам'яті лише приємні спогади.
Зверніть увагу
Всі елементи, складові привітання, повинні бути націлені на доставлення задоволення вашої іменинниці.
Корисна порада
Якщо у вашому колективі є непоганий віршомаз (а такий як звичайно, є), подбайте про те, щоб ваші побажання були одягнені в красиву риму, яка містить ваші щирі поважні визнання. Ідеальним буде прив'язати за змістом вірші до подарунка. Він стане символічним, і сенс його буде максимально розкритий.