Як вибрати шаль.

Шалі знову повертаються в моду! Важливо зауважити, що ці візерункові пухові хусточки не тільки дуже гарні, але й теплі. Холодними зимовими вечорами вони будуть зігрівати ваші плечі і радувати душу. Сучасні виробники пропонують величезний вибір шалей різноманітних кольорів, якості та розмірів. Так як же вибрати свою?
Інструкція
1
При виборі шалі варто звернути увагу на кілька моментів. По-перше, це якість. Шаль повинна складатися практично повністю з пухових ниток лише з невеликими додаваннями бавовняних волокон. Проблема в тому, що непрофесіоналові практично неможливо відрізнити якісний матеріал від дешевшого. Подібний факт зазвичай з'ясовується пізніше, при безпосередній шкарпетці шалі.
2
Продавці неякісного товару часто намагаються продемонструвати його пишнота, беручись за середину шалі і піднімаючи її, тим самим доводячи, що пушинки не випадають. Не будьте легковірні! Якщо середина хустки зіткана з якісного матеріалу, це ще не говорить про його повної придатності. Наприклад, при використанні поганих барвників, шаль може підфарбовувати одяг, поверх якої вона надівається. Якщо сировина для виготовлення було неякісним - шаль буде всюди «втрачати» пушинки. Тому збираючись за покупкою, краще запросити з собою справжніх знавців.
3
Важливим є і малюнок. Існує величезна кількість візерунків. Тут важливо звернути увагу на те, що шалі виготовляються як на заводах, так і вручну. І, звичайно ж, ручна робота буде свідчити про унікальність такого предмета одягу, що, безсумнівно, приємно. Заводська робота, можливо, буде виглядати не гірше, але в ній не буде душі. І не дивуйтеся, побачивши такий же виріб на інший красуні.
4
Варто звернути увагу і на розмір. Так як однієї з основних функцій шалі є збереження тепла, то вона повинна бути такою, щоб вкривати повністю ваші плечі і при цьому не виглядати безрозмірним мішком. Тому перед покупкою краще приміряти шаль.
5
Не останню роль відіграє і колір. Дуже важливо, щоб шаль поєднувалася з усім вашим гардеробом і могла доповнювати його. В протилежному випадку, навіть дуже гарний і якісний хустку може просто пролежати у вашій шафі без діла.