Як підкреслити сірі очі. Як зробити очі більш сірими.

Сірі очі мають тенденцію до зміни кольору залежно від погоди та настрою їх власниці. То вони здаються колдовскими зеленими, то блакитними з поволокою, то в них проглядаються коричневі вкраплення, що роблять погляд більш теплим. А при вміло накладеному макіяжі простір для вибору відтінків в значній мірі збільшується.
Інструкція
1
Якщо ж ви не любите експериментувати, але хочете виглядати завжди у виграшному світлі, то скористайтеся загальновизнаним безпрограшним варіантом макіяжу для сірих очей, підходящим для всіх випадків життя. Нанесіть тіні в сріблястих тонах з металевим блиском, по верхньому століттю проведіть лінію чорною підводкою, вії прокрасьте чорною тушшю. Така колірна гамма допоможе підкреслити сірі очі, роблячи ваш погляд виразнішим, а очі - більше. Для особливо урочистих випадків ті ж сріблясті тіні нанесіть до зовнішніх країв брів та виділіть кольором нижню повіку.
2
Щоб зробити сірий колір очей зорово насиченим і більш темним, досить підібрати тіні на пару тонів світліше райдужки, але ні в якому разі не матові (вони зроблять погляд порожнім і неживим). Прибрати неприродне знебарвлення можна, надавши виразність бровам і віям за допомогою туші та олівця обраного кольору.
3
Щоб домогтися бажаного відтінку сірих очей (зеленого, блакитного та ін.), Проведіть під нижніми віями контурну підводку обраного кольору олівцем або тінями. Верхню повіку, навпроти, оттените контрастуючим з бажаним кольором (наприклад, верхню повіку підведіть жовтими або помаранчевими тінями для додання очі м блакитного подтона).
4
Якщо ви брюнетка, то підходящими для вас стануть тіні будь-яких колірних гам, за винятком жовтих, та ще помаранчевих відтінків, підкреслити сірі очі допоможуть тіні темно-синіх відтінків, що роблять погляд глибоким і виразним і є підходящим варіантом для вечірнього макіяжу.
5
Якщо ж у вас світле волосся - уникайте надмірно яскравого і помітного макіяжу, віддаючи перевагу природним, близьким до природних тонам. Така колірна палітра зробить ваш образ чистим, ніжним і чарівним.
6
Отже, запам'ятайте, що виглядати завжди по-різному ви зможете, використовуючи відповідний макіяж для кожного конкретного випадку. Знаючи деякі тонкощі, завдяки вашим очі м-хамелеонам, ви завжди будете чарівною та виключної, залежно від ефекту, який бажаєте справити.
За допомогою макіяжу ви зможете скоригувати дрібні недоліки, змінити форму і підкреслити виразність своїх очей. Жінки століттями відточували це мистецтво - макіяж очей, так що вам необхідно засвоїти кілька основних і нескладних правил, яких слід дотримуватися, щоб підкреслити очі якомога вигідніше.
Інструкція
1
Найважливіше - це колірна гамма. Якщо ваше волосся, брови і вії світлі, то не варто використовувати чорнильно-чорні відтінки туші, віддайте перевагу насиченим коричневим відтінкам. Очі в такому макіяжі будуть виглядати не менш яскраво, але в той же час природно, так як ідеальний макіяж повинен бути помітний якнайменше. Вибирайте добре розділяють і додають об'єм туші, м'які олівці для брів і для очей. Консистенція туші не повинна бути надмірно важкою і плинною, лягати вона повинна невагомим шаром, щоб відмінно виділити і підкреслити ваші вії.
2
Для того, щоб підкреслити і виділити карі і темні очі , варто вибирати ніжні пастельні відтінки, наприклад, ніжний беж. Такий макіяж здорово підходить для роботи або навчання. Втім, карооким дівчатам не забороняється експериментувати і з насиченими і темними відтінками навіть в денний час - правда, наносити їх стоїть не на все віко. Це єдиний колір очей, в поєднанні з яким такий макіяж не буде виглядати зайво драматично (а особливо, якщо у вас смаглява шкіра). Добре підходить приємний зеленуватий колір, на якому карі очі набувають заворожливий бурштиновий відтінок.
3
Блакитноокі дівчата також можуть використовувати ніжні пастельні кольори - їх очі на такому тлі будуть виглядати ще більш яскраво і пронизливо. Чудово (навіть для денного макіяжу!) Підходять легкі перламутрові і блискучі відтінки - погляд моментально починає іскритися. Для вечірнього варіанту дівчатам з блакитними очі ми піде насичені бронзові з металевим відливом, а також кольору мокрого асфальту.
4
Дівчатам з сірими і зеленими очі ми пощастило найбільше - вони можуть експериментувати з абсолютно різними відтінками, так як їх очі найчастіше мають властивість змінюватися і набувати різні відтінки. Класичне і універсальне поєднання, яке робить такі очі загадковіше, а колір - насиченим - це суміш насичених бронзових, металевих і сірих відтінків. Також прекрасно підходять цегляно-коричневі, смарагдові і золотистих відтінків.
5
Тепер приступимо до підводці. Універсальної вважається підводка очей олівцем відповідного відтінку, який можна використовувати в різних ситуаціях вашого життя: будь то вечірка або повсякденний макіяж. Якщо зовнішній куточок ваших очей як би опущений вниз, то спробуйте нанести лінію якомога ближче до вій, як би піднімаючи її у кінця. Якщо ваші очі мигдалеподібної форми і вам хочеться додати їм більше загадковості, то зверніть увагу на чорні рідкі підводки-лайнери, які відмінно "витягують" і підкреслюють форму очей. Акуратно нанесену, таку підводку можна використовувати навіть в денний час. Йде вона найбільше дівчатам з темним очі ми. Що ж стосується відомого макіяжу смокі-айз, то його також можна застосовувати як вдень, так і ввечері. Правда, в першому випадку варто віддати перевагу якомога більш натуральним відтінкам, і растушевка повинна бути максимально ретельної.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=G225wyKUdPo