Як прокачати крила.

Парить немов птах - в певний момент життя, мрія, мабуть, кожного. Корейська компанія NC Soft вирішила реалізувати цю мрію і випустила нову online гру - Aion. Якщо і ви вирішили політати разом з рештою багатомільйонною армією фанатів гри, приготуйтеся виконати наступне.
Інструкція
1
Для початку отримаєте крила . Далеко не відразу після початку гри ви зможете насолодитися польотом. Спершу вам належить довести, що ви гідні, щоб мати можливість борознити небеса. Починайте прокачку персонажа. Щоб це було швидше і цікавіше, допомагайте городянам міста і виконуйте їхні прохання. Як правило, це прості і схожі один на одного завдання - зібрати шкурки вовків, знайти зниклу дочку, поговорити з образившись другом або виконати роль кур'єра. Як тільки ви досягнете 9 рівня, вас чекає головна місія.
2
Пройдіть ланцюжок квестів і отримаєте знання Даеву. З отриманням звання ви офіційно стаєте одним з легендарних воїнів і отримуєте заповітні крильця. Але прокачування на цьому тільки починається. Час польоту на даному етапі буде обмежена 1-2 хвилинами, що, треба визнати, зовсім небагато.
3
Вбивайте монстрів в пошуках поліпшень. Один з найпростіших способів прокачати крила - це набити необхідну кількість каменів мани і поліпшити за їх допомогою ваша зброя і обладунки. Це особливо буде корисно тим бійцям, які збираються воювати в небесному просторі безодні, так як час, який ваш персонаж здатний провести в повітрі, визначає і його бойові здібності.
4
Намагайтеся вставляти тільки поліпшені камені. Витрачати всі комірки вашої екіпіровки на перші-ліпші камені нерозумно. Не варто забувати і про інші показники, які вимагають прокачування. Тому або відкладіть поліпшення, поки не наб'єте побільше каменів, або купіть на аукціоні камені високого рангу. Це коштуватиме вельми недешево, проте ви заощадите багато часу і сил.
5
Відвідайте столицю. Як тільки у вас з'являться зайві кошти, ви зможете купити постійне поліпшення, яке продовжує час польоту на певну кількість хвилин. Дана послуга дуже витратна і думати про цей спосіб до 35-40 рівня немає сенсу. Однак дійшовши до цієї щаблі розвитку, ви зможете різко збільшити час польоту.