Як оформити під'їзд.

Щоб відчувати себе як вдома вже з самого входу в будинок, є маса способів прикрасити і облагородити ваш під'їзд . В дійсності, за згодою всієї сусідів на вашій сходової клітки, ви вправі перетворити доступну вам зону на справжній витвір мистецтва або зелену кімнату. Ось лише кілька способів, як це зробити.
Інструкція
1
Перетворіть сходову клітку в ігрову зону. Пограти в футбол у вас навряд чи вийде, але поставити, наприклад, міні-теніс або шаховий стіл цілком реально. Подумайте, які ще ігри доступні для розміщення в під'їзд ном приміщенні. Нарди, настільний хокей, а якщо вам дозволяють кошти, то навіть цілий ігровий автомат з гонками, аркадами та іншими іграми цілком легко може бути розміщений на даній території.
2
Розмалюйте стіни під'їзд а. В будь-яку погоду і час доби будинок вас зустрічатиме веселкою і сонцем. Ваша фантазія може піти і далі. Розмалюйте під'їзд ієрогліфами або химерними знаками. Для подібних малюнків багато вміння не потрібно - купіть балончик з фарбою і зробіть на принтері декілька трафаретів. Це можуть також бути і улюблені герої мультиків і просто тварини.
3
Якщо ж навик малювання вам дозволяє, чому б не зобразити на своїх стінах одне з чудес світу? Піраміди, Колос Родоський і багато інших речей будуть дивувати проходять повз людей.
4
повеселилися людей і сірою фарбою намалюйте патьоки на сходах, як ніби вона плавиться або змивається водою. Придумайте свій подібний цікавий ефект і використовуйте його при оформленні майданчика.
5
Додайте якомога більше рослин у доступній вам зоні. Якщо ви великий любитель ботаніки, так чому б не використати простір під'їзд а з користю. Багато тіньолюбиві рослини прекрасно приживуться в його куточках і будуть також радувати проходять повз людей.
Корисна порада
Слідкуйте за чистотою під'їзду. Яким би гарним він не був, бруд зіпсує загальне сприйняття від будь-якої краси. Постеліть килимок за одну драбину до вашої сходової клітки і один безпосередньо перед нею. Будьте понавязчівей - повісьте оголошення "Витирайте ноги!". Багато людей, просто побачивши килимок, пройдуть повз, але помітивши прохання або наказ, відчують себе ніяково, якщо не виконають написане. Тому табличку повісити буде незайвим.